SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pełna lista transferów ze SF do UFC

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3257

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
JDS był mistrzem oprócz bardzo dobrego boksu, timingu, powera i pracy stóp głównie ze względu na bardzo dobry TDD..
Kharitonov wygrywał w przeciwieństwie do JDSa w karierze przez poddania, bo poddanie Maiorino przez JDS nie traktuje poważnie o ile jak mówiłem, że JDS zbyt łatwo dał się Carwinowi na gilotynę złapać o tyle były kontrowersje, ale skoro z Cainem nawet nie próbował poddawać i uciekał od stójki, w której dostawał lanie a potem w wywiadach tego niby żałował więc ja jestem niemalże pewny, że jego BJJ jest gorsze od Kharitonova, ale ta walka byłaby w stójce imo JDS by go posadził, bo jest szybszy i imo lepiej boksuje (od Barnetta zanim ten go sprowadził na glebę wyłapał i Arlovski go punktował zanim ten go trafił, ale z drugiej KO na Reemie) z Nelsonem raczej by wygrał jeśli Nelson by go nie sprowadził i poddał, bo ma lepszą stójkę, ale Big Country potrafi uderzyć, Sergei to zagrożenie dla praktycznie każdego..

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-01-16 23:37:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
cieszy mnie przejście Jacare i Rogera, uwielbiam grapplerów w mma a tych dwóch to zawodnicy z najwyższej półki jeśli chodzi o bjj.

a tak na marginesie ciekawe czy będą chcieli zrobić rewanż za ich legendarne walki bjj czy na adcc i zestawić ich w mma - byłby ogień

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
doczekałem się k***a! BARNETT w UFC! Na początek chyba najbardziej chciałbym go zobaczyć jak niszczy Bigfoota (bo jest bad blood między nimi) jak ten już dostanie beatdown of the year od Aliego!

5 fighterów w tym Barnett przeszło testy antydopingowe po ostatnim Strikeforce i zapewne stąd ta decyzja ponadto Bellator Barnettem nie jest zainteresowany stąd ta decyzja a nie inna zaj**iście!
jestem ciekaw jaki kontrakt ma, bo jeśli mniejszy niż 70/70 to będzie kpina..

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-01-17 19:27:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
skąd te info o Barnecie?
edit : już wiem - chyba za wcześnie zacząłeś fapować steven

Zmieniony przez - lord raV w dniu 2013-01-17 20:31:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie Steven, nie doczekałeś sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
Ja Mousasiego jakoś nie widzę z czołówką chyba jednak.Co z tym Barnettem

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Steven mówisz o tym profilu co jest na stronie UFC? kimbo też tam jest: :D

Ale kto wie:) skoro jest info ,że przeszedł testy..



Zmieniony przez - xper w dniu 2013-01-17 22:30:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
mnie szczerze mówiąc z całej czołówki SF Barnett jakoś najmniej podnieca. Mam cały czas w pamięci jego walkę z Yvelem, kiedy wyglądało przez moment jakby Gilbert miał go znokautować, kiedy Josh był w pełnym dosiadzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
ee zobaczyłem info, że profil Barnetta w UFC i byłem już pewny, bo się napaliłem .. ale może jednak podpisze obecnie jest wolnym agentem.. oj tam z Nastulą też najlepiej się nie zaprezentował, ale ostatnio w pełni zdominował Rogersa i Kharitonova + dał dobrą walkę z DC na pełnych obrotach imo po Stopie by się przejechał..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Do pełni szczęścia w UFC brakuje jeszcze tylko King Mo i Manhoefa, ale i tak jest wykvrwiscie I co, moze middleweight nie jest najlepsza?

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC on Fox 7 - 20 kwietnia!

Następny temat

Gala MMA w Kraśniku 26.01.2013

WHEY premium