SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pełna lista transferów ze SF do UFC

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3255

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
Mnie najbardziej interesuje Melendez i rzecz jasna Cormier. Z lekkiej to połowa "nie dożyje" roku i będą zwolnienia. Idą słuchy,że Melendeza chcą z Bensonem od razu dać,a Cormiera z Mirem http://sports.yahoo.com/blogs/mma-cagewriter/gilbert-melendez-vs-benson-henderson-reportedly-set-april-155027154--mma.html
też żałuję Barnett-a i Kharitonova,ale j.w Barnettowi sie już chyba tak bardzo nie chce,albo po prostu woli Japonie. Mozliwość mściwości Danki,też nie odrzucam

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
http://www.bloodyelbow.com/2013/1/16/3882338/interview-exclusive-josh-barnett-ufc-strikeforce-daniel-cormier
bardzo ciekawy obszerny wywiad z Barnettem (o ostatniej walce, chorobie przed nią, przyszłości, zapasach, zmianach training campu i wielu innych) ..
może jednak nie wszystko stracone, bo ostatecznego słowa nie ma a poza tym Bellator nie jest nim zainteresowany, chyba tylko ONE FC zostanie ja mam nadzieję, że zobaczymy Warmastera w UFC i udowodni swoją wartość zamiast obijać leszczy po świecie i "bić się" w tym pro wrestlingu

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-01-16 22:02:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
Nie chce mi się czytać całego,ale rozumiem że jest szansa,że ten oklep od cormiera to po części niedyspozycja,a nie przepaść miedzy poziomem obydwu?

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50633
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
i git.

Mousasi vs Gustaffson teraz niech zrobią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221407
No mi tez cholera szkoda ze Kharitonov i Barnett, nie zawitają w UFC,zarówno jeden i drugi mogliby "zamieszac" ,ale i tak bedzie ciekawie,Sergey by był Imo spokojnie w czołówce, z Carwinem albo z Kongo byłby fajny Fight tak na początek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221407
.

Zmieniony przez - bane158 w dniu 2013-01-16 22:35:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
Z tym Kharitonovem to bym nie przesadzał,choć wiadomo,że boks ma extra,ale najwazniejsze że zobaczymy w końcu,na co stać Mousasiego.Bedzie miał bardzo ciężko,coś mi się wydaje.

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
@Zibi7 chodzi o to, że Barnett był chory w walce z Guelmino a z Cormierem był zdrowy tylko w czasie walki rękę prawdopodobnie złamał, chyba DC też tak słyszałem.. Walka Cormiera z Barnettem była zaj**ista oglądałem ją chyba 3 razy.. Dwóch czołowych ciężkich 5 rund AKCJI bez tarła! DC mimo, że obalał i miał przewagę w stójce to nie był to wcale taki jednostronny pojedynek, bo Warmaster miał na prawdę kilka dobrych okazji na poddanie i raz ładnie trafił kolanem i Cormier przez moment miał problem i imo jedną rundę wygrał (nie pamiętam, którą)..

Barnett i Kharitonov poza UFC to żałosna decyzja (w sumie ich, bo albo kasa się nie zgadza albo w przypadku Barnetta chęć walk w Japonii i tym pro wrestlingu, ale UFC powinno starać się o tak dobrych ciężkich, bo poziom wagi ciężkiej nie zachwyca nawet TERAZ), Arlovskiemu też mogliby dać szansę zwłaszcza, że teraz nic nie jest wart w porównaniu do tego ile był wart jak był mistrzem w UFC nie wspominając o Affliction ..

Co do Mousasiego to imo jest za duży hype na tego zawodnika i imo nawet z Shogunem (tak, mam na myśli tego Shoguna a nie z Pride) by przegrał.. Powinien iść wagę niżej, bo prawie nic nie zbija do LHW to byłbym bardziej podjarany jego debiutem w UFC a w LHW nie jestem, bo wiem, że do walki o pas nie dojdzie, ale ofc mogę się mylić, ale nie wydaje mi się

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-01-16 22:59:29

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-01-16 23:01:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221407
"Z tym Kharitonovem to bym nie przesadzał,choć wiadomo,że boks ma extra" no właśnie JDS tez miał niby Boks Extra i co ,Sergey to Imo na dzien dzisiejszy lepszy striker od niego,a i w parterze sobie jakos tam radzi,(po tym co pokazał JDS z Cainem,nawet śmiem stwierdzic ze jest na glebie lepszy) więc jezeli Junior dopiero co był Mistrzem,to czemu Sergey miałby nie powalczyc z czołówką i nie dawac fajnych walk,nie twierdze że by Pasek od razu zdobył, bo pewnie Cain zayebałby go na glebie,ale byłoby Imo w HW jeszcze ciekawiej,Werduma czy Nelsona to Kharitonov by pojechał spokojnie(o reszcie juz nie wspominam) a poza tym, co do Gegarda to ja bym go chetnie zobaczył z Shogunem,Machida,Rashadem,Vitorem(o ile pozostanie w LHW)

Zmieniony przez - bane158 w dniu 2013-01-16 23:16:19
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC on Fox 7 - 20 kwietnia!

Następny temat

Gala MMA w Kraśniku 26.01.2013

WHEY premium