SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pare pytan

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 797

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 253 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1816
witam mam pare pytan
kortowka czy sciskacz, a moze to i to?
przy treningu armwrestlera ile i co cwiczyc?
i ostatnie czy armwrestler tez moze dobrze wygladac, tzn. lapy, bary klata, jak pudzian :D ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
kortowka czy sciskacz, a moze to i to? nie mam pojęcia, wybacz
przy treningu armwrestlera ile i co cwiczyc? Na pewno priorytet kłaść na biceps, nawet 2 w tygodniu. Oraz przedramię. Ale najlepiej zapytaj w odpowiednim dziale do tego ---> Armwrestling. Są tam też przykładowe plany treningowe z tego co pamiętam
i ostatnie czy armwrestler tez moze dobrze wygladac, tzn. lapy, bary klata, jak pudzian :D ? Może nie jak pudzian, ale moim zdaniem raczej nie przeszkadza to za bardzo w nabieraniu masy mięśniowej. Pytanie jeszcze o jakim arwmwrestlingu mówimy. Tzn czy chcesz na serio zająć się tym sportem, jeździć na zawody i poświęcać dla niego czasem różne rzeczy, czy po prostu być dobrym w siłowaniu się na rękę.

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 253 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1816
dzieki za odp.
patrzylem w tym dziale i sa 3 plany treningowe, i do tego dla zaawansowanych chyba.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kontroler sieci wiem wiem ze nie ta stronka...

Następny temat

Linka

WHEY premium