SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pannica wzięła się do roboty

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6643

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Staraj się nie jeść owoców (cukrów prostych) w ostatnim posiłku (chyba, że po treningu, to ok)

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1479
dzięki Ruda, tak zrobię:) to stare przyzwyczajenie do owocowych, niby lekkich sałatek na kolację..

Dziś bez treningu, mam niezłą załamkę, dowiedziałam się, że zlikwidowano moje stanowisko pracy, na które planowałam lada moment powrócić. Muszę zacząć poszukiwania czegoś nowego, oswoić się z myślą, że dłużej pobędę w domu i nie stracić motywacji do pracy nad ciałem. Piję melisę.
Przyszłe menu:




Zmieniony przez - pannica w dniu 2012-04-12 21:29:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3661
Pannica ja jak zaczynałam się odchudzać jakieś 10 lat temu (waga 74) to w pokoju którym ćwiczyłam wsadziłam sobie w antyramy takie fajne laski wysportowane i to była moja motywacja
a i najważniejsze robiłam sobie prezenty w nagrodę jak były efekty.
Pamiętaj że zawsze warto o siebie dbać i nie trać motywacji, 3mam kciuki. i do roboty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 536 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4310
Dziś bez treningu, mam niezłą załamkę, dowiedziałam się, że zlikwidowano moje stanowisko pracy, na które planowałam lada moment powrócić. Muszę zacząć poszukiwania czegoś nowego, oswoić się z myślą, że dłużej pobędę w domu i nie stracić motywacji do pracy nad ciałem. Piję melisę.

Głowa do góry Robaczku! zobaczysz inna lepsza praca widocznie czeka na ciebie Może to właśnie po to los dal ci więcej czasu na pracę nad sobą Wracaj do nas szybciutko Zuch dziewczyna jesteś!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1479
2KKA, mkroza spadłyście mi z nieba, dzięki. Wieczorem się pomierzę i liczę na pocieszające spadki, trzeba się ogarnąć.

Zmieniony przez - pannica w dniu 2012-04-13 15:32:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 536 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4310
A nie mówiłam, że zuch dziewczyna jesteś!!!!! 3maj się dzielnie, czekam na pomiary
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3661
no Brawo zobaczysz oby się wkręcić to potem nie możesz przestać, ja walczę sama z sobą tak jak pisałam 10 lat ale jak już raz spadłam z 74 to tylko 2 x w ciąży przekroczyłam 60 a w drugiej to i 70
Brawo za ogarnięcie się i oby tak dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1479
Na szczęście od początku z Ladies coś się ruszyło- tego mi teraz trzeba
Waga: 83 ,81 (-2)
Obwód w biuście: 105 ,105 (0)
Obwód pod biustem : 86 ,86 (0)
Obwód talii w najwęższym miejscu: 83 ,81 (-2)
Obwód na wysokości pępka: 87 ,86 (-1)
Obwód bioder: 115 ,115 (0)
Obwód uda w najszerszym miejscu: 67 ,67 (0)
Obwód łydki: 41, 40 (-1)

Wierzę, że na biodra i uda też przyjdzie czas.
Wczoraj trening pociążowy x2, ale ręce mam ciągle słabe- plank ledwo udaje mi się wykonać i kilka sekund utrzymać, ćwiczenie z utrzymaniem prosto ciała na przedramieniu leżąc na boku też słabo, pompki przy ścianie lub z ugiętymi nogami.. może to wina ciężkiej pupy
Bardzo polubiłam ćwiczenia z piłką, mam coraz lepszą równowagę.
Miska na dwa kolejne dni:




Zmieniony przez - pannica w dniu 2012-04-14 12:56:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 536 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4310
Nalezy sie pochala! Bardzo ladnie! Widzisz jak pieknie schodzi Gratulacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81876
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spalacz dla dziewczyny, pomóżcie prosze

Następny temat

plan treningowy dzielony prosze o pomoc

WHEY premium