SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

palenie szkodzi:)))

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16900

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hymhym ?

I see hell in your eyes...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 786 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8487
i co przestal ktos palic???? (mam nadzieje ze tak)

"TRZYMAJCIE MNIE W PIĘCIU BO ZABIJE DZIESIĘCIU"

SFD FIGHT CLUB
Cukierki są słodkie ale seks nie popsuje ci zębów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 282 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15166
Ja.. mam zamiar przestac.. tylko narazie nie mam czasu A na powaznie to czy mam z***a*a kondycje po fajkach.. to trudno palacemu powiedziec... ciekawe czy zauwazylbym poprawe gdybym przestal... ale fajki to napewno nic dobrego.. tak pomyslec nad tym. to palenie nie ma sensu

kadoGan

kadoGan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm.. a ciekawe czy trawa wplywa bo fajow nie pale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiesz, jak będziesz próbował walczyć z rozdygotanymi łapami, halucynacjami i innymi rzeczami które się ma pod wpływem jointa, to dość szybko możesz skończyc w szpitalu. Palenie - ja osobiście nie palę jako jeden z nielicznych w szkole, ale to chyba dzięki temu (i sztukom walki) jestem jednym z lepszych na WF-ie(reszta po 1 okrążeniu dostaje zadyszki i zarzeka się, że skończy z fajkami). Jak ktoś chce się wybrać na tamten świat za młodu, niech se robi co chce. Ale to tak, jakbyś sobie odcinał części ciała po kawałku...

Nawet największa brutalna siła nie ma szans z techniką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam wszystkich
chciałem zacząc coś trenować tak na poważnie, na razie tylko trochę ćwiczyłem siłowo, trochę biegałem ale myślę o jakichś sportach ekstremalnych, o jakiejś sztuce walki no i chciałem się kilku rzeczy dowiedzieć, mianowicie
-czy trawa bardzo szkodzi na organizm i czy to prawda że już po dwóch czy trzech skrętach mogą za kilka lat wystąpić halucynacje ?
-jak bardzo ma zniszczony organizm człowiek po (na przykład) roku palenia trawy średnio co miesiąc ?

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
warzywo

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 247
szkodzi bez 2 zdań
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 247
mnie palenie ogólnie osłabiało nic z tego dobrego nie wychodziło po zatym ze niby sie odstresowałem ,cwiczyłem 2 lata temu ,pózniej miałem przerwe rok ,i od tego 2009 zaczełem 3 razy w tygodniu ,duzo mi pomógło to forum ,mobilizacja do rzucenia była wieksza ,jak na razie nawet nie mysle o paleniu ale o polepszeniu wyników siłowych . DUZO W GÓRE POSZŁY POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
a na daty postów patrzyłeś?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Techniki

Następny temat

walka nożem porady i zdjęcia

WHEY premium