SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

p90x i moja historia , pyskówki, głupie komentarze, obrażanie,

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3339

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Nie będę Ci dawać żadnych rad skoro wiesz lepiej.
Trzeba było uważać po złamaniu, a nie w pół roku się zapuścić i nagle z promieniami pierwszego wiosennego słońca katować się dietą pozbawioną elementarnych makro i mikroskładników i treningiem, którego a)nie jest się w stanie poprawnie wykonać zw. na brak kondycji b) nie powinno się wykonywać zw. na przebyty uraz, który daje o sobie znać. Ile masz lat, 10? Miałaś operowaną rękę, boli Cię podczas ćwiczeń a ty dalej swoje? I jeszcze masz pretensje kiedy ktoś Ci tu mówi prawdę.
Co robić? Udać się do lekarza i do fizjoterapeuty na konsultację - najwyraźniej nie nadszedł jeszcze czas dla twojej ręki do powrotu do pełnej sprawności. Bez odbioru.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 63
dziekuje wszystkim za ,,madre,, rady , sami eksperci , zrobie tak jak mowicie. juz zjadlam kilo soli , bo podobno bardzo potrzebna w diecie hehe, tylko nie wiem czy kilo cukru ma byc zaraz po tej soli czy najlepiej razem wymieszac? , no i nie bede sie ruszac , po co mam chudnac , faktycznie cwiczenia to glupota , pozatym nie napisalam , ze chce szybko schudnac , tylko , ze chce madrze schudnac, zaczelam cwiczenia ,wrocilam na basen. i nie rozumiem co ma wiosna do moich pytan .tym bardziej , ze nie mieszkam w PL i wiosne mam tu przez pol roku ;] dzieki za wszystkie rady , raczej nie skorzystam , ale chociaz sie posmieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
nikt tu za tobą nie będzie tęsknił, codziennie pojawia się z dziesięć dzienników w podobnym tonie i zaśmieca forum.
powodzenia w niszczeniu organizmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Użyj potęgi wikipedii i dowiedz się jaka jest rola jonów chlorkowych i sodowych w organizmie
Cała nagonka na sól i jej "złowieszczy" wpływ na organizm związana jest z dużą jej podażą w produktach przetworzonych, a zdrowa dieta takowych nie zawiera - wymaga więc dostarczania pewnych ilości soli. Poczytaj sobie o osmozie, homeostazie itp itd
O cukrze nikt nie mówił.
p90x rzeczywiście jest najmądrzejszym sposobem na aktywność dla osobie po poważnym urazie ręki - lepszego nie znam.
Więc siedź, gdzie siedzisz, śmiej się - a ja w tym czasie dalej będę szczupła - tu w Polsce, mimo że jest zima (i żrąc sól)

Zmieniony przez - kitttie w dniu 2013-03-17 16:58:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rybeńko ja zaczęłam p90x, nie mając żadnego pojęcia o jakimkolwiek treningu siłowym, choć dietę (jak widzę) lepiej ogarniałam na wstępie od Ciebie (nie przesadzaj i nie popadaj w skrajności co do soli i węglowodanów, nie myl też cukrów z węglami, bo różnica jest na chemii w LO tego ucza na pewno, teraz to i w gimnazjum,bo to szczeniackie strasznie w jaki sposób piszesz... i wychodzi że masz 18 a nie 28 lat - smutne)...
wracając do p90x - nie miałam wcześniej żadnych problemów z ręką (inaczej niż Ty), ale po 2 porządnych treningach z p90x, przykładałam się bardzo, nie było że boli, po prostu jechałam dalej - po tych 2 dniach ręka spuchła mi jak bania, bo okazało się że naderwałam ścięgna, zaznaczam że wyjściowo z moją ręką było lepiej raczej niż z Twoją, więc jeśli nie chcesz sobie krzywdy zrobić a chcesz widzieć efekty, proponowałabym zaniechania p90x przynajmniej póki nie nauczysz się ćwiczyć siłowo i ręka Ci nie wydobrzeje, bo inaczej możesz sobie zrobić wiekszą krzywdę...
zaznaczę też może że za p90x wzięłam się po jakiś takich "dywanówkach" w domu, a na siłownie nie miałam najmniejszego zamiaru chodzić
a jak mi tu napisano, nie chciałam tego słuchać na poczatku, bo pomyślałam że co mi tam będą gadać, ja wypróbuję to co chcę, wyprobowałam i straciłam na tym tyle że 2 tygodnie ręki dobrze wyprostować nie mogłam, nie mówiąc o jakimkolwiek treningu
jak mi ktoś mądry z tego forum napisał - "p90x to dobry trening ale dla tych co potrafią ćwiczyć siłowo" - sorry Ty raczej nie potrafisz, bo byś nie pisała tu takich bzdur
nikt też Ci na d*pie nie każe siedzieć, właściwie nikt Ci tu nie każe nic robić, więc nie pisz bredni że każą Ci przed tv zasiąść i chipsy wpie****lać, bo to podobnie jak wyżej - głupie i infantylne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
rybka28
dziekuje wszystkim za ,,madre,, rady , sami eksperci , zrobie tak jak mowicie. juz zjadlam kilo soli , bo podobno bardzo potrzebna w diecie hehe, tylko nie wiem czy kilo cukru ma byc zaraz po tej soli czy najlepiej razem wymieszac? , no i nie bede sie ruszac , po co mam chudnac , faktycznie cwiczenia to glupota , pozatym nie napisalam , ze chce szybko schudnac , tylko , ze chce madrze schudnac, zaczelam cwiczenia ,wrocilam na basen. i nie rozumiem co ma wiosna do moich pytan .tym bardziej , ze nie mieszkam w PL i wiosne mam tu przez pol roku ;] dzieki za wszystkie rady , raczej nie skorzystam , ale chociaz sie posmieje


Fakt, mądra nie jesteś. Powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 63
wazne , ze ty jestes , kolejny bohater z awatarem idola ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6400 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46731
rybka28
cd. a moje pytania sa takie : czy moge brac Venom Hyperdrive zeby szybko zredukowac tluszcz ? czy moja dieta pozwoli mi na zgubic fat ? Narazie stoi w miejcu ale cm leca , wiec cos sie dzieje ;] Kittiee to co mam zrobic ? polozyc sie przed tv i czekac na cud ? takie rady to dawaj komus innemu .



Odpowiedzi na Twoje pytania i obawy

są w regulaminie w linku podwieszonym! nie pofatygowałaś się żeby przeczytać.


A póki co, obraziłaś najpierw siebie,a potem całą resztę.

Stop boring me and think. It's the new sexy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Skoro Ty jesteś taka mądra, że wszystkich uważasz za zgraję idiotów to po co w ogóle zawracasz dupę? Rób dalej ten trening, nakupuj spalaczy i au revoir
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 63
jejku nie poplaczcie sie , nie chcecie odpowiadac to odwalcie sie i juz , rady typu :poszukaj w google sa wspaniale . dziekuje , nie wiedzialam ze istnieje cos takiego jak google i regulamin. dzieki bardzo pomogliscie , kurde nie wiedzialam , ze w Polsce jest az tylu ekspertow.hehe Kittiee a to teraz nie jestes szczupla ? hmm masz taka wiedze , tak wspaniale cytujesz artykuly , ze myslalam , ze jestes conajmniej miss Polski . no coz , daj znac jak juz bedziesz ladna i szczupla , a co do soli to polecam Wieliczke ;]
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik/fittnes

Następny temat

Jak się skutecznie pozbyc nadmiaru wody

WHEY premium