SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

owlosiony ojciec - czy ja tez bede?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3649

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 56 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1807
polecam wróżbitę Macieja on prawdę Ci powie...
a tak serio to nie ma co robić paniki owłosienie normalna sprawa w końcu jesteś facetem a co do owłosienia na barkach i plecach to to, że masz tam małe białe włoski to nie oznaka, że zamienia się w jakieś ogromne czarne kłęby ;)
bez paniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Wróżbita Maciej wszyscy go już znają chyba

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 56 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1807
no bez wątpienia :P
wybił się ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
'polecam wróżbitę Macieja on prawdę Ci powie...'
haha dobre

Za 2 miesiące od dzisiaj włosy Ci wypadną.
Nie ma za co.
Maciej się nie myli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 306 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2143
Wydepilować sobie włosy na plecach i barkach i po sprawie :)
A kalta i brzuch - super sprawa, można sobie dobierać owłosienie w zależności czy pannie sie podoba facet zarośnięty czy wygolony. Gorzej gdyby trzeba było sobie doklejać jak Danuta Chojarska :)

PS: Ciekawe czy ten wróżbita to ja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 276 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2158
tzn. jak przejade maszynka to na nastepny dzien sa juz tzw. ziarnka pieprzu (mowie o klacie), c***owo to wyglada tym bardziej ze mam bardzo jasna karnacje. no i kluje to troche. kaltke mam cala rownomiernie zarosnieta. przycinam amszynka, wtedy nie kluje, nie kreci sie. zalozmy ze z brzuchem i klatka sie pogodzilem, nie wyglada to nawet tak zle jesli jest przyciete do odpowiednich rozmiarow tym bardziej ze nie mam plaskiej klatki bo cwicze juz od prawie 2 lat.

ale jesli chodzi o barki i plecy to bardzo sie tego obawiam. zaczely sie tam pojawiac tak od jakichs 2-3 miesiecy i mam wrazenie ze jest ich coraz wiecej.

jest szansa ze to sie unormuje i nie bedzie poglebiac ? na razie nie jest tragicznie bo nie jest duzo tych wloskow i nie sa ciemne i twarde. tyle ze dlugie sa.

a w ogole sa jakies suplementy ktore jakos pomoga zatrzymac ten proces? czytalem o saw palmetto ale z tego co wiem to ma mase skutkow ubocznych. utrzymuje w miare fajna i sucha rzezbe wiec nie chcialbym miec gino . btw libido ostatnio i tak mi spadlo , moze dlatego tez ze sie przejmuje tym owlosieniem. boje sie tez troche tego ze dziewczynie sie to moze nie spodobac. dosc ze mi narzekala ze ja kluje zarostem, a ona ma bardzo delikatna cere ; / ale juz przywykla do tego i sama sie chce calowac.

a moze nizoral (ketokenazol) podczas prysznica nakladac na barki na pare minut? podobno miejscowo ma dzialanie antyandrogenne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 276 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2158
oczywiscie chodzi mi o maszynke z trymerem (bodygroom), na niecaly cm przycinam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Walka z pryszczami

Następny temat

Wzrost i siłownia treningi i ułozenie ćwiczen

forma lato