SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

orbitrek - gdzie tanio kupić ???

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23460

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22173
a tego paska nie można wymienić na byle jaki? są takie plecione paski jak np w torbach plecakach, kupić tylko odpowiednią szerokość i zamontować.
Mi się zdaje że sporą choć na takim zwykłym nie ćwiczyłem jeszcze, w byłej szkole był taki orbit ale full wypas za dość sporą sumke i na nim różnego typu programy są, ogólnie co byś nie robił bieg, orbit, rower to dobrze wpłynie na kondycje, przy orbicie ruszasz całym ciałem przy rowerze tylko nogami

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja sobie kupiłam Orbitrek w supermarkecie i w instrukcji pisało, że ograniczenie wagowe jest do 80 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 359
nio w 80 kg to sie jeszcze mieszcze :) a ile dałaś za niego? i gdzie go kuipiłaś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W Real'u w Olsztynie za 450 zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
Na allegro takie orbitreki nowki są po 444zł , ale osobiscie bałbym się coś takiego kupić...z tego względu że szkoda mi pieniędzy na złom... wole nie mieć w ogóle ijakoś sobie radzić inaczek .... niż wyrzucać 400zł w błoto...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
eee tam, pieprzenie w bambus - u mnie dziala 3 lata i jakos nie ma zamiaru sie rozpadać .... lubie takie gadki : "nie mialem urządzenia ale wiem ze jest nic niewarte"

Wolałbym aby wypowiadały się osoby które urządzenie kupiły i mogą się podzielić realnymi opiniami na temat użytkowania - nieważne złymi czy dobrymi, ale rzetelnymi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 359
popieram, popieram !!!
jak chciałem sobie skombinować ławeczke do ćwiczeń za pare zł to koleś mnie wyśmiał. stwierdził że taki sprzęt musi być pożądny - (czytać drogi! )
a ja mam pospawaną z kilku rur i 5 lat śmiga bez skrzypienia :)

prosimy o konkrety !! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=38389759 tu jest tani orbitrek


a co do sprzetu z supermarketu to juz sie przejechalem i dla mnie jest to zwykly szmelc.... a nie kupilem najtanszego sprzetu....ale jednego z najdrozszych, polskiej firmy.... i naprawde ostro sie wkurzalem, jak cos mi strzelalo, zgrzytalo.... linki pekaly <lol>..a wazylem tylko albo az 85kg....a max obciazenie bylo do 120kg, a cwiczylem najnormalniej w swiecie ....tak ze nie jestem przekonany do orbitrekow z supermarketow,....chociaz ostatnimi czasy pojawiaja sie lepsze ale sporo drozsze modele...

PS. Nie jestem z tych "nie mialem urządzenia ale wiem ze jest nic niewarte" bo mialem ...... no ale zawsze mogę się mylić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
Aha.... no i po tych "przejściach" mam naprawde spore obawy co do kupna sprzętu w supermarketach, bo niektóre wyglądają naprawde fajnie , pod względem estetycznym są na 5 z plusem i nawet wykonczenie jest na poziomie, jak w sprzecie wyzszej klasy...ale jesli chodzi o strone techniczna.... to juz niestety nie jest tak pieknie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
okay, skoro "byłeś szczęśliwym użytkownikiem" to masz pełne prawo do wyrażania opinii

ciekawe co napisałeś - że było to urządzenie polskiej firmy i jedno z najdroższych ... hmmm ja w tej dziedzinie patriotą nie jestem, wolałbym kupić azjatycki złom za mniej lub zachodni lux za więcej, naszym jakoś nie ufam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CKD+jabłczan

Następny temat

Poradnik antykacowy :)

WHEY premium