SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

omka, analiza laboratoryjna walka

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9304

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6674
To co OMA na dzien dzisiejszy nie dziala??Czy jest ktos kto bije i dziala??

(ON)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 511 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2654
Jezli dealer ma omke z Jelfy to dziala

Praktycznie kazdy lab moze zrobic analize jezeli maja HPLC (lub GC tez moze byc), tym niemniej ten sam dylemat co ja mam, musza miec miejsce na trzymanie kontrolowanych substancji, pozwolenia itp.

Mozesz kupic takie cos i przetestowac za jednym zamachem kilka rzeczy

http://www.craigmedical.com/Steroid_Testing.htm

oddajesz mocz, wysylasz i masz mniej wiecej informacje ze cos tam jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6674
No ja wlasnie zamowilem 30. Dil wporzadku.Na muke mnie nie wyebie.No,ale jak jest z ta omka jezeli Jelfa nie produkuje?Czy produkuje?Jak to jest.A jezeli jest oryginalna to dziala jak kiedys?Czy slabsza jest ? Tyle zamieszania z ta oma.Jest wogole jakas,ktora dziala jak nalezy ?

Zmieniony przez - FoneX w dniu 2011-02-26 18:05:04

(ON)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 972 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22840
nie działa jak kiedyś bo jest składnik zmieniony ..
Jak kupisz sam w aptece to będzie działać, ale nie twierdze ze dill sprzeda ci wała .....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6674
Ale dziala jak nalezy ??

(ON)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 267 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3406
chyba nie skladnik zmieniony lecz sama nazwa jednego estra. moze ktos bardziej obeznany sie wypowie na temat bo mam nadzieje ze sie nie myle

Amicum Proba, Probatum Ama.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Agrafka, a jak ktos wyslalby ci ampe omy zakupionej w aptece to moglbys sprawdzic te estry normalnie? Duzo takie cos kosztuje? Czasu, pracy i pieniedzy? Czyli jak masz jako podklad przykladowo ester tescia enana to mozesz sprawdzic zawartosc mg/ml kazdego innego enana, dobrze rozumiem?

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2011-02-26 20:10:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 511 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2654
Jelfa zmienila pare lat temu jednego estera, wszystko dziala pod warunkim ze jest oryginalna omka z Jelfy.

ten artykol moze ci cos wyjasni

http://www.mofnet.gov.pl/dokument.php?const=2&dzial=532&id=84811&PortalMF=3f174d6c84dfbadbcac8b2552c
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 972 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22840
dokładnie zmieniony jeden ester i już nie puchnie się na pysku jak świnka PEPE,...
jak by zmienili tylko nazwę jednego estera, to by działała jak kiedyś

Zmieniony przez - Bemo26 w dniu 2011-02-26 20:30:39

Zmieniony przez - Bemo26 w dniu 2011-02-26 20:30:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Agrafka, nie wiem czy ten artykul do mnie jest kierowany czy do kogo innego, ja czytalem go dawno temu. Moglbys odpowiedziec na pytania, ktore zadalem wyzej?

Czyli:

Majac jakakolwiek substancje w oleju jako probnik,podkladke (nie wiem jak to nazwac inaczej, ale chyba wiesz ocb ), przypuscmy niech to bedzie enantan testosteronu mozesz sprawdzic zawartosc miligramow na mililitr kazdego innego enana?

Edit: wyzej napisalem:
Agrafka, a jak ktos wyslalby ci ampe omy zakupionej w aptece to moglbys sprawdzic te estry normalnie? Duzo takie cos kosztuje? Czasu, pracy i pieniedzy? Czyli jak masz jako podklad przykladowo ester tescia enana to mozesz sprawdzic zawartosc mg/ml kazdego innego enana, dobrze rozumiem?

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2011-02-26 21:01:22
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

sustanon 250 ATOMIC NOWY DESING

Następny temat

prolka dla bolka

WHEY premium