SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

oma bolesne szoty

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2330

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1659 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19436
ja tam w udo wale igla 7 i jest ok.

"ważna jest technika wykonywania ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 137 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4398
ja bym przy 7 w udo sie zesral z bolu.To chyba zalezy od grubosci skory u czlowieka.

Lepiej grzeszyć, a potem żałować, niż żałować, że się nie grzeszyło!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 56 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 328
moze oma ch...wa byla bo teraz bilem z nowych pak boli a po omie musi bolec napewno tak slyszalem tam jest propionat apotym boli apo dece i omie to cos slabo przyroslem 4cm w bicu 10 tyg

krisss

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1637 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26993
Bzdura po omie nie powinno nic bolec...

Po propie boli, ob przewaznie na rynku sa propy underowe dostepne, mnie po Malayu na EO, ani po testovisie czy tez po omie nic nigdy nie bolalo, za to po innych underowych srodkach (odpowiednikach) jak najbardziej.

I'm the GOD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
po propie nawet aptecznym niektórych może boleć, niektórzy tak reagują na krótkie estry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 224
pięć przykazań niebolesnego zastrzyku:
1. będziesz bił w mięsień który najmniej używasz (czyt siedzisko)
2. nie będziesz szedł spać od razu po strzale
3. będziesz rozruszał mięsień wkrótce po zastrzyku (np idź do sklepu po twaróg)
4. nie będziesz miejsca iniekcji rozmasowywał
5. zawsze będziesz bił w inną część mięśnia (wbicie w świeży zrost - tryśnięcie krwi i ból gwarantowany)

zawsze wbijaj igłę która niczego innego wcześniej nie dotykała, jeżeli nabierasz igłą sok z ampułki i dotykasz dna to ją stępisz więc potem podczas wbijania nie będzie chciała gładko wejść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 871 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4836
mnie krutkie estry troche bolą a długie nie jesli chodzi o apteke a undery to różnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 600
i chyba trzeba troszke kropelek puscic zeby lepiej wchodzilo :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
zawsze wbijaj igłę która niczego innego wcześniej nie dotykała, jeżeli nabierasz igłą sok z ampułki i dotykasz dna to ją stępisz więc potem podczas wbijania nie będzie chciała gładko wejść
Tak to jest najważniejsze. Sam tego doświadczyłem i nie wiedziałem o co chodzi. Myślałem, że w zrosty wbijam. No i dobrze igłę nasmarować. Puszczasz kropelkę i odwracasz strzykawkę raz do dołu, raz do góry żeby ta kropelka dokładnie igłę nasmarowała. Potem lekko naciskasz tłoczek żeby na końcu igły wystawała kropelka i wbijasz jak w masło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 600
No i chyba sie nabiera inna i inna sie wstrzykuje :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ATD zamiast tamoxa?

Następny temat

odblok?

WHEY premium