SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

oma bolesne szoty

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2336

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 56 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 328
maly problem bije ome 10 tyg ostatnio co drugi dzien pierwsze byly bolesne reszta ok a po ostatnich 2strzalach sobota lewy posladek i poniedzialek prawy itak mnie boli ze chodzic niemoge jak rozchodze to idzie wytrzymac ake jak znowu siade to jaki powód zle wbilem czyjak

krisss

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 295 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11106
wczoraj wbilem pierwszy szot omy igla 0,6- 3mm, dziś lekko boli noga


A jacy tutaj delikatnie 7ki igly niektorzy sie boją, kiedys w udo 9kami bilem bo nie chcialo mi sie isc do apteki i tez byl git.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 600
Zmien miejsce jesli zaczyna cie bolec. Nie wiem jaka igla robisz, ale jesli chodzi np zeby w noge to rob igla rozmiar '5' prawie w ogole nie czuc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 56 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 328
bije 0.7 a troche mam strach bic w nogezawsze z zad walilem

krisss

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 871 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4836
za płytko/joystick/towar różna seria z czego jeden działa drugi nie

wiele powodów może być jesli jedne ciosy cie bolą a drugie nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 56 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 328
to nietak ze jedne bola drugie nie pierwsze dwa bolaly 9 10 tyg temu potem ok 16 strzalów i nastepne 2 bolesne

krisss

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 600
uzywaj 0.6 do pupci , 0.5 do nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 871 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4836
ps. jak biłem wała omy to nic nie czułem zero bólu oryginalnej omy jeszcze nie widzialem wole wpakowac siano w suste ale to moje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1257 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12695
ladnych kilka lat temu jak bilem ome i napewno orginal to dupa 3-4 dni tak bolala ze ledwo siadalem, zawsze tak mialem po omie teraz z jakie 6 lat omy niebilem wiec niewiem jak jest teraz ale kiedys orginal byl bardzo bolesny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
oma nigdy mnie nie bolala, chyba ze sam spartolilem szot albo poszlo w niedobre miejsce (zle szoty czasem sie zdarzaja). a dzialala - niezaprzeczalnie. mam na to wyniki laboratoryjne.

zreszta podobnie mam np. z cypionatem, ktory teraz bije - calkowicie bezbolesny, chyba, ze przykluje beznadziejnie.

w pierwszej kolejnosci zmienilbym miejsce.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
Omo bijesz e2d? Jak wygląda Twoja rozpiska cyklu? Nie zalewa Cię?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 137 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4398
jesli walisz co 2 dzien to mozesz trafiac na miejsca gojace sie jeszcze i dlatego ten bol.0.7 to za duza igla tak jak pisza wyzej wal 0.6 tylko aby dlugosc igly byla 3cm a nie 2.5cm jesli to nie pomaga proponuje czworoglowy uda:]

Lepiej grzeszyć, a potem żałować, niż żałować, że się nie grzeszyło!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ATD zamiast tamoxa?

Następny temat

odblok?

WHEY premium