SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bolesne zastrzyki.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5547

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129
Mam pytanie na temat zastrzyków.Właśnie zacząłem cykl na teściu i dece.Jestem po drugim zastrzyku.Łącze je razem.0,5ml teścia i 1ml deki.Nie wiem czy one tak się boleśnie się whłaniają bo mnie boli i to nieżle jak się zasiedzę chwilę gdziekolwiek to jak wstaję to czuję aż w diodrze.Tak jak by to dosłownie rozchodziło się po kościach.Proszę o jakieś wypowiedzi na ten temat bo nie wiem co robić.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2346 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12822
no tak to nie boli od razu tylko po jakims czasie. Zrob zastrzyk rano i zaraz rozmasuj dobrze to miejsce troche pochodz nie siadaj niech sie to rozejdzie na noc daj masc rozgrzewajaca i powinno byc lepiej...

Doping.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
zmien miejsce
nie rob z igly joysticka
wciskaj powoli sok

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129
Daje naprawde powoli i nie czuje prawie miejsca zastrzyku ale na drugi dzień sie zaczyna i czuję ból przez jakieś 3 dni.Ból mam nie w miejscu zastrzyku bo tam czuję jak się dotknę ale nic wielkiego.Ból mam jakby w od tyłka aż po biodro najmocniej jak byłem w bezruchu ale jak się poruszę to nie czuję miejsca injekcji ale całe biodro z tyłkiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
ostatnio jak bilem to probowalem wkluc sie w udo to jeszcze nawet nie przeklulem porzadnie skory i bolalo w chooj. nie wiem czemu.. zmienilem miejsce i bylo ok :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 320 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25609
Matar towar under ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129
Nie rozumiem pytania.Jeśli chodzi o datę przydatności to obie fiolki są do 04 2009.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
undery zazwyczaj bola bardziej niz apteczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 903 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6918
to zalezy ile alko wleja ,ogolnie prop wymiata co do bolu /under
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
ze o winsie nie wspomnimy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2346 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12822
ja jak bilem propa to tez mnie bolala dupa ale wstrzykuj bardzo wolno i duzo mniej bedzie bolec na noc natrzyj mascia rozgrzewajaca i juz:) mi pomagalo a pozniej juz coraz mniej boli...

duzych przyrostow zycze

Doping.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129
ale mnie to dopiero zaczyna boleć na drugi dzień.Zaraz po zastrzyku i do wieczora jest wszystko wporządku.Czuję tylko miejsce injekcji i to naprawdę slabo.Jazda zaczyna się na drugi dzień.Czy ktoś też tak miał?Bo tak po praedzie to mam problemy z wstaniem z kanapy.To tak ma boleć przez 10 tyg.??Robię zastrzyki 2 razy w tyg. jak mi przeszło po pierwszym to nadszedł czas na następny i teraz z drugiej strony mnie napier....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WIXY NA CLOMIDZIE

Następny temat

Deca + Prolo + meta?

WHEY premium