SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odzywki na przyrost masy mięśniowej

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2135

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 69
Mam takie pytanie czy istnieje jakaś odzywka na przyrost masy mięśniowej którą się wciąga przez nos....Ostatnio widziałam kolegę który w ten właśnie sposób coś zażywał,gdy go spytałam odpowiedział ze to odżywka na przyrost masy mięśniowej ktora ma przynieść szybki efekt w krótkim czasie...Wie ktoś coś....
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 69
Czy istnieje w ogóle taka możliwość??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4555 Napisanych postów 35821 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263285
Jak w nos, to tylko na rzeźbę
2

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 69
Wiem ale twierdzi że tak mu to kazano stosować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9063 Napisanych postów 82759 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699910
K_PS
Jak w nos, to tylko na rzeźbę

Zdecydowanie tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 69
Czyli mam rozumieć że jeśli coś wciągał to musiało to być na rzeźbę a nie na przyrost masy mięśniowej..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160560 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234933
kolega Cie wkrecal.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 69
Ja już nic z tego nie rozumiem może mi ktoś odpowiedzieć konkretnie co i jak....Ta osoba ma zostać kimś więcej niż tylko kolegom ale nie wiem czy mogę mu zaufać,do tej pory sądziłam że wciągać można tylko narkotyki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160560 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234933
no to radze szczerze porozmawiac z przyszlym partnerem, poniewaz nie ma na rynku nic legalnego, co wciaga sie nosem.
taka forma suplementacji istnieje jedynie w przypadku medykamentow podawanych metoda inhalacji i polega na zaplikowaniu leku w formie jak gdyby "pary wodnej".

nie ma leku ktorego wciaga sie banknotem ze stolika.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 69
Dziękuję bardzo za odpowiedź na pewno porozmawiać...Tylko obawiam się że jeśli bierze narkotyki to się do tego nie przyzna,kiedyś mu powiedziałam że z ludźmi którzy biorą nie rozumiem i nie chcę z takimi ludźmi mieć nic wspólnego,może dlatego wkręca mi że to odżywka na przyrost masy mięśniowej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160560 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234933
osoby uzaleznione czesto korzystaja z roznego rodzaju form wymowki lub usprawiedliwienia, nie widząc problemu.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BCAA - jak spożywać

Następny temat

Ekstrakt

WHEY premium