SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

odstawiam suplement, co dalej?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1348

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47
Witam,
słuchajcie odstawiam już Bodymaxa. Łykałem dosyć długo, ale taka była potrzeba. Odczuwam, że jestem aktywniejszy. I teraz moje pytanie, co dalej? Nie przerywam ćwiczeń na siłowni i zastanawiam się czy teraz np na masę coś brać? Jak Wy robicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1806 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5490
na masę to jest dieta a nie suple, także nikt na masę nic nie bierze bo takich rzeczy nie ma:) odżywki są do uzupełnienia diety, także jak jej nie masz to się za nią zabierz, żeby wiedzieć co ewentualnie kupić, poza tym regulamin działu-->ankieta bo nic o Tobie nie wiadomo

żeby rosnąć to trza umić;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 473 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3019
ułóż sobie dietke dobrą z dodatnim bilansem, dorzuć ewentualnie gain bolic /gain body ( polecam ;) ) jak nie da rady dobrze opracowac jedzonka. zweryfikuj trening na masowy i jedziesz ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
dzięki za rady!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Mam już ułożoną dietę, ale nie wiem czy nie za mało białka

3 razy w tygodniu gotowane jajko
3 razy w tygodniu ryż z warzywami i gotowanym kurczakiem
2 razy w tygodniu zupa warzywna
4 razy w tygodniu sałatka warzywna
2 razy w tygodniu ziemniaki + gotowane mięso z indyka

To tak z grubsza... myślicie, że witamin wystarczy? Bo jak już pisałem odstawiłem bodymaxa i innych witamin póki co nie będę brał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 348 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6083
tO NIE DIETA W 100% DOKUP JAKIEGOS gainera albo jedz duzo ww
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8455
przy masówie najważniejsze żebyś dużo jadł mniej ważne jak zdrowia

bigger stronger faster/ ON.
(proszę)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6759 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 50240
Jeśli chce zrobić gównianą masę i zrobić z siebie wieprza to jak najbardziej. Niech nie je zdrowo. Jak chce robić suchą i potem mało redukować warto by było przyłożyć się bardziej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8455
miałby być "przy masówie najważniejsze żebyś dużo jadł mniej ważne jak zdrowia" w sensie ze zycze zdrowia a nie aby jadl nie zdrowo hmm hyba kazdy wie ze nie zdrowa dieta to shit
hmm oczywiście masz troche racji ale tak najważniejszą role odegrają tu uwarunkowania genetyczne a w dużo mniejszym stopniu to co zje.
chodzi mi o proporcje b/t/w przy masówie jest to mało istotne chyba ze jestes zatwardziałym ekto lub poteżnie zalanym endo

Zmieniony przez - generau2 w dniu 2009-10-30 15:25:14

bigger stronger faster/ ON.
(proszę)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1412 Napisanych postów 35562 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 150761
akurat proporcje b/ww/tl mają znaczenie, choc oczywiscie najwazniejsza jest ilosc kalorii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6759 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 50240
generau2 aha:D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Arginine3 Vs AAKG 3000

Następny temat

Jak to połaczyc ?