SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odrzucanie kreatyny przez organizm

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3018

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1129 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4101
od znajomego z siłki, który załatwia pare goszy taniej gdy zbeirzez sie wieksza partia.
Producent Olimp

"Nikt nie czepia się silnych ludzi" Charles Atlas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 354 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2757
jak Olimpu to chyba powinna byc ok

>>>Jeżeli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
skoro boli to jest beee.pamietaj o swoich nerkach bo dializy nie sa przyjemne!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Biospec widzę że już wydałeś wyrok zaocznie... na Olimp oczywiście... powiedz czemu nie tolerujesz tej firmy... tak to trochę śmiesznie wygląda próbujesz i nie możesz jej ugryść... aż się boję o twoje zęby...!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
Meteorr - zwroc uwage na siebie!! Jezeli znajdizie sie post, w ktorym ktos narzeka na produkt treca to oczywiscie pojawiasz sie ty i piszesz, ze to dlatego, bo ta firma jest kiepska itd .... masz tu identyczna sytuacje z tym, ze zamiast treca masz olimp - jakos nie jest ci do smiechu!! Pamietam ze byl taki post, w ktorym ktos mial podobne dolegliwosci to napisales ze to pewnie wina zlej kretki....dlaczego teraz tak nie napisales? (pyt. retoryczne)
A biospec zachowuje sie podobnie do ciebie, tylko ze on poleca glownie phytochema, a ty olimpa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Ooo.. to oprócz Treca wychodzi, że Olimpa też jest zanieczyszczona.. no no.. lipa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
Na to wyglada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
nie powiem że wcześniej tak myślałem, ze shinobi powie.. bywa.
odtsaw kretke, lub odsprzedaj dla kogoś innego. Kup innej firmy, żeby nie było że coś reklamuje dla odróżnienia kup universala 200g lub 400g (chyba dosyć tanio jest) albo vitalmaxa 100g albo creapure 125g treca. I sprawdź czy jelita nadal nie przetwarzają kreatyny.

Powiem tylko że kreatyna już przy czystości niższej niż 99,95% jest źle tolerowana przez jelita.

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja nie atakuje zadnej firmy tylko skoro 3-4 posty dziennie sa o dolegliwosciach zwiazanych z stosowaniem supli danej firmy to coś jest nie tak - nie trzeba dyc specem zeby wyciagnac takie wnioski - suplementy zostaly stworzone po to aby dostarczac organizmowi najlepszych skladnikow aby mogl sie rozwijac a nie chorowac czy powodowac klopoty zdrowotne.
tez nie polecam zadnej firmy tylko staram sie pisac o danym suplemencie a dopiero gdy jest pytanie o konkretny suplement to polecam aktualnie przezemnie stosowane i sprawdzone a ze opieram sie w 80 % o phytochema to moja własna decyzja bo to jest moja inwestycja finansowa.od 20 lat poszukuje i testuje na sobie rozne preperaty aby wspomoc moj trening i rozwijac swoja sylwetke i bede nadal poszukiwal tych najlepszych dlatego dziele sie moim doswiadzcenie z mlodszymi aby nie bladzili!!!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no cóż Biospec zjadłem już pokażne ilości kreatyny/i nie tylko/Olimpa-czasem nawet w dawkach 50g dziennie i jakoś nic mi się nigdy nie stało ani nawet najmniejszego bólu nigdy nie odczuwałem czy czegokolwiek niepokojącego, a po żywności czasem się zdarzało i po supl. innych firm niestety też, ale nie wypisuję bzdur z powodu bólu brzuszka, czy to jelitek itp... Veron różnica między Treckiem a Olimpem jest zasadnicza i polega właśnie na jakości produktów i co również bardzo istotne na pewności tej jakości/Phytohem też nie jest aż taką rewelacją pod żadnym względem jakbyś tego chciał Biospec/a jeżeli uważasz, że doradzam różnie na tem sam temat to poproszę o link Veron!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna+glukoza Czy to dobry wybór ?

Następny temat

jaki gainer dobry i nie drogi-pomocy

WHEY premium