SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odchudzanie na xenicalu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10995

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 963 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18182
tak czytam to forum i wiekszosc osob walczacych z kologramami uzywa roznej masci mniej lub bardziej mocnych srodkow ja chcialbym wam cos napisac o xenicalu firmy roche,ja stosowalem to gdy po kontuzji przez pol roku bez aktywnosci znacznie przytylem i w ciagu 3 miesiecy schudlem 14 kilo ,fakt ze odbilo sie to na mojej kondycji i w sumie dlatego dalem se spokoj z sw i zamienilem to na silownie.co do efektow ubocznych to pierwsze kilka dni jest nieprzyjemnych gdyz organizm musi sie przystosowac i moga sie zdarzyc bole burzcha i lepiej miec toalete w poblizu bo rozne niespodzianki sie zdarzaja.ogolnie preparat raczej nie dla aktywnie ciwczacych ale dla osob ktore nie maja czasu albo mozliwosci intensywnie trenowac.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4
Jeśli ktoś chciałby kupić Xenical orlistat to sprzedam to co mi zostało ma 2 opakowania 120 mg po 84 kapsułki. Jako osoba niepełnosprawna nie mogłam aktywnie cwiczyc by schudnąć a musiałam zleciec z wagi ze wzgledu na kolana i kręgosłup wiec przez ostatnie 10 miesiecy brałam i ze 105 mam 85 i to mnie narazie satysfakcjonuje. Jak mówie reszte odsprzedam. jedna paczuszka jest nieruszona z opakowaniem, druga paczka jest troche podbierana bo brałam do niedawna i opakowanie do smieci poszło. Zainteresowanym moge przesłać fotki zanim wysle leki. Sprzedam jedno opakowanie 84 tabletki w cenie 500zł lub dwa razem za 900zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 306 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2733
moze to i dobre ale chyba nie dla mnie bo staram sie duzo ruszac a ile to kosztuje? i ile tego trzeba na cykl? jak czesto sie to bierze? wogole napisz cos wiecej na ten tamat jak mozesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 963 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18182
ile to kosztuje?no coz chyba nie malo ale ja to mialem na recepte,dziennie 1 tabletka do tegotrzeba trzymac diete ale nie jakoms bardzo restrykcyjna ,co do wysilku ja wtedy mialem okres powolnego wracania do normalnego stanu wiec ciezko mi ocenic jak w normalnym okresie treningowym to wplywa na czlowieka. w skrocie dziala to na zasadzie ze nie hydrolizuje trójglicerydów (z przyjętego w pożywieniu tłuszczu) do wchłaniających się wolnych kwasów tłuszczowych oraz monoglicerydów, w skroce znaczna czesc tego co zjesz przelatuje przez ciebie.efekty uboczne to glownie problemy z ze tak to nazwe wyrpoznianiem tzn branie xenicala wiaze sie z czestymi wizytami w toalecie i moze sie zdarzyc ze z czlowieka wyplynie tluszcz i mozna troche nieprzyjemna sytuacje miec:P poza tym nicnie zauwazlem a te dolegliowsci zoladkowe ustapily mi po tygodniu choc fakt ze z toalety czestosie korzysta. pomimo tego znacznie mnieprzykre objawy niz przy efedrynie no i napewno lepsze niz wynalazki w stylu meridi
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Jeżeli uważasz, że jest to bardziej przyjemne od efki to... mało wiesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
e-lite..masz soga..%)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
tnx bejbe ;] and one for ya.. bo sie należy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 953
witam
gdzie tak wogole to mozna dostac.i w jaka ilosc trzeba sie zaoptrzyc. zgory mowie ze to dla mojej dziewczyny bo ona jest leniwa.jej wymiary to 54kg wzrost 165cm.najwiecej ma na pupci i udach do zrzucenia.ewentualnie cena albo adres sklepu internetowego mile widziany.
jak cos to na gg 2241149
lub [email protected]
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 963 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18182
e-lite no coz powiem ci ze wiem sporo bo mam za soba 3 miechy xenicala i 2 cykle rzezbiace na efedrynie i guglach wiec to nie jest teoria a efekty uboczne sa moze uciazliwe ale w poronaniu do efedryny nie jest to nic strasznego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 963 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18182
nniestety to jest na recepte i 100%odpłatnosci ja to mialem przez jakies znajomosci bo to kosztuje ponad 300 zl i starcza na 42 dni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 306 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2733
to ja wole efke! a tak wogole to jakie efekty efki sa takie strasze? ja biore thermala pro, teraz 2 tabsy dziennie, ale jakis czas temu bralem 4 i nie powiem aby efekty byly straszne - momentami sa wrecz przyjemne

Zmieniony przez - blazej1901 w dniu 2004-03-22 18:15:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
No baaaa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Glukoza vs Dekstroza

Następny temat

BCAA

WHEY premium