SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odblok power pct- opinie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7757

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5296
No właśnie on mówił o moście tylko na hcg w dawce zależnej od podawanego testa... I według niego nie tracił ani libido ani masy ani siły. Z tego co pisałeś to jesteś na moście z hcg . Ty piszesz że libido siada, a jaka siła, masa utrzymuje się ?. Na dłuższym cyklu, np 24 tyg test + bold + cyklicznie orale co 4 tyg co ile podawać hcg i w jakiej dawce ?


Zmieniony przez - zib1979 w dniu 2014-12-22 22:35:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 593 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 43371
HCG podczas cyklu nie bije się tylko by uniknąć atrofii ale również podczas niektórych cykli by podwyższyć zaniżony poziom estradiolu ale dawki wynoszą wtedy po 200-300iu a nie 2500iu . "It’s worth mentioning also that in some cases, it will be better to use HCG throughout the steroid cycle rather than using it for only a 4 week period. One case is where the cycle uses only non-aromatizable steroids, such as Masteron, Primobolan, trenbolone, Anadrol, or oxandrolone. Estradiol levels drop undesirably low during non-aromatizing cycles, because testosterone levels drop very low and estradiol is produced principally from testosterone. By maintaining normal testosterone levels, HCG used throughout the cycle will also maintain sufficient estradiol levels."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 965
lodzianin1
RP ma swoje poglądy ale to nie oznacza że dobre,masa lekarzy którzy bija saa twierdzi inaczej poza tym RP mówił tam jak dobrze kojarze o cyklach kilku-kilku nasto tygodniowych a nie o bombach pół rocznych-rocznych sam po sobie widzę jak i po spermie ze jak długo nie podaje hcg to jądra łapia atrofię sperma robi się jak woda.Tak samo twierdzi RP że bije tylko hcg ja poszedłem jego sladem teraz i lecę samo hcg i niestety ale libido mi siadło a on twierdził że nie.Jutro lecę na badania to zobaczę jak się wszystko ma i będę mądrzejszy


Ciekawią mnie wyniki Twoich badań, więc czy mógłbyś nam je zapodać i powiedzieć co dalej będziesz robił? Jestem ciekaw, bo sam nie wiem czy odstawić na ten moment clomid i brać samo hcg a po 4 dniach po hcg zacząć spowrotem clomid. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94627 Napisanych postów 364598 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669547
zib1979
No właśnie on mówił o moście tylko na hcg w dawce zależnej od podawanego testa... I według niego nie tracił ani libido ani masy ani siły. Z tego co pisałeś to jesteś na moście z hcg . Ty piszesz że libido siada, a jaka siła, masa utrzymuje się ?. Na dłuższym cyklu, np 24 tyg test + bold + cyklicznie orale co 4 tyg co ile podawać hcg i w jakiej dawce ?


Zmieniony przez - zib1979 w dniu 2014-12-22 22:35:42



siła trochę spadła,masa nie ale jak odstawiłem saa wysypiam się i apetyt mam bardzo duży tak więc waga na razie w miejscu a nawet na plus.Ale libido spadło w porównaniu z saa o 70%

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94627 Napisanych postów 364598 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669547
kuba1110
HCG podczas cyklu nie bije się tylko by uniknąć atrofii ale również podczas niektórych cykli by podwyższyć zaniżony poziom estradiolu ale dawki wynoszą wtedy po 200-300iu a nie 2500iu . "It’s worth mentioning also that in some cases, it will be better to use HCG throughout the steroid cycle rather than using it for only a 4 week period. One case is where the cycle uses only non-aromatizable steroids, such as Masteron, Primobolan, trenbolone, Anadrol, or oxandrolone. Estradiol levels drop undesirably low during non-aromatizing cycles, because testosterone levels drop very low and estradiol is produced principally from testosterone. By maintaining normal testosterone levels, HCG used throughout the cycle will also maintain sufficient estradiol levels."


Kuba dla podbicia estro to bije hcg moze 0.5% osób większość stara się je obniżyć. Kolejna sprawa atrofia to nie tylko wielkość jader co masa ludzi cały czas błędnie myli i mówi nie biorę hcg bo jadra sa tej samej wielkości,znijszenie się ich o 10% czego nie zauważysz to blokada ich nawet w 90% kolejna sprawa to że atrofia to też ich gęstość a tego nie zauważysz wizualnie w pojedynczych przypadkach hcg mozna podawać w takich przypadłościach jak pisałeś,nawet jakoś nie dawno tutaj pisałem chłopakowi o dodaniu hcg bo estro było zerowe automatem brak libido oraz problemy ze stawami,ale u niego master tak zadziałał że estro mu wyzerowało praktycznie.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94627 Napisanych postów 364598 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669547
coolbili2000
lodzianin1
RP ma swoje poglądy ale to nie oznacza że dobre,masa lekarzy którzy bija saa twierdzi inaczej poza tym RP mówił tam jak dobrze kojarze o cyklach kilku-kilku nasto tygodniowych a nie o bombach pół rocznych-rocznych sam po sobie widzę jak i po spermie ze jak długo nie podaje hcg to jądra łapia atrofię sperma robi się jak woda.Tak samo twierdzi RP że bije tylko hcg ja poszedłem jego sladem teraz i lecę samo hcg i niestety ale libido mi siadło a on twierdził że nie.Jutro lecę na badania to zobaczę jak się wszystko ma i będę mądrzejszy


Ciekawią mnie wyniki Twoich badań, więc czy mógłbyś nam je zapodać i powiedzieć co dalej będziesz robił? Jestem ciekaw, bo sam nie wiem czy odstawić na ten moment clomid i brać samo hcg a po 4 dniach po hcg zacząć spowrotem clomid. Pozdrawiam


jadę dzisiaj rano na badania jak będę miał wyniki wkleję

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
Lodzianin . a nie jest tk czasem ze podajac seremy i idac na badania wynik hormonow moze byc przekolorowany ? czyt. falszywy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94627 Napisanych postów 364598 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669547
ale ja podaje hcg a nie sermy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5296
Ja się zastanawiam czy podczas mojego zbliżającego się cyklu na teście i boldzie + cyklicznie orale dawać hcg co 6 -7 tyg po 5 000 iu czy nie.
Sugeruje się tym co mówił Rich, ale nie jestem do końca przekonany czy to dobry pomysł. Ktoś już próbował jechać tak cykl ?. A Hcg dopiero po cyklu na odbloku. Ma sens nie podawać hcg aż do odbloku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
lodzianin1
ale ja podaje hcg a nie sermy


ja wiem bo czytałem ze bijesz hcg .. auto chyba idzie na badania a jest na seremach

ja ogolnie tez jestem na power pct identycznym jak autor z tą różnicą że ja podawałem hcg razem z seremami
zostały mi 3 tbl tamoxa do końca

pytanie bardziej kieruje w tym sensie bo nie wiem czy sam iść na badania LH FSH bedąc na seremach . bo gdzieś wyczytałem że nie powinno się badać bo wyniki mogą być nieprawdziwe .. stąd wole zapytać

czy się już przemęczyć i odczekać te 7 dni po zakończonym odbloku i wtedy pójść . żeby mieć jak najbardziej rzeczywisty obraz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badania kontrolne

Następny temat

Jak przedłużyć cykl

WHEY premium