SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odżywka zamiast sniadania - propozycje

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10331

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
wiec tak:

trening ok 9 rano , pobudka ok. 8:30

na sniadanie juz za pozno , trening na czczo to ->

akurat zeby łyknąć jakiś płyn :)


ostatnio szło to :





ale poszło już , średni smak poza tym ok , choc przydaloby sie wiecej bialka

rozkminiam to

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
co sadzicie ?

jakies propo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
Jumbo wyglada nawet dobrze.
jestem za tym by wlasnie wypic solidna porcje gainerka

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10471
garnier + mleko i masz fajne sniadanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
jumbo jest niezlym gainerem, ale będzie wisieć na zoładku

jesli faktycznie masz tylko 30 minut (ja bym wstal wczesniej - i nie robil ludziom problemu , to moze opcja aminokwasy + wegle bylaby lepsza?

ewentualnie mozesz zjesc wegle na noc, a rano wypic porcję wheya.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 676 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5389
Co za amatorka, jak chcesz trenować na poważnie to wstań pół godziny wcześniej i zjedz normalny posiłek, a nie jakieś śmieszne odżywki. Gainera zostaw sobie na czas treningu lub po jako dodatek, gdyż sam w sobie słabo zastępuje posiłek.

Są 3 najważniesze posiłki w ciągu dnia. Śniadanie, przedtreningowy i potreningowy. U Ciebie 2 z nich się łączą w jeden posiłek, wiec tym bardziej warto poświęcić mu nieco więcej uwagi niż odwalać lipę. Chyba, że ten trening to bieganie dla zdrowotności albo lightowa siłka bez nastawienia na jakieś efekty to wtedy dieta jest zbędna. :)

Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 296 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 857
Arnold ćwiczył czesto rano po porcji owoców

Ja również przez jakiś czas cwiczyłem 30 - 45 min po obudzedniu, wieczorem impreza, wracałem do domu kolo 2, jadlem kolację ze sporą porcją węgli, wstawalem o 7, szedłem na trening na 7:30, a śniadanie jedłem przed 9, i jechałem na uczelnie... Dawało radę i progres był, ale jakoś psychicznie szybko wymiekłem

Zmieniony przez - testek w dniu 2010-08-21 11:46:49

s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
scorpion , a jak zjem porzadne sniadanie to lepiej walne gruche ?

https://www.sfd.pl/Siła_uderzenia_na_automacie-t591353.html


glycomax sie nawet sprawdzal , jest tam 10g szybkiego bialka reszta to malto , ale sa dodatki typu kofeina itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 302 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19860
spróbuj profi whey gain to ma proporcje bialka do węgli pól na pól

Daj sog'a jak pomoglem:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z rana po przebudzeniu na czczo porcja carbo lub vitargo + aminokwasy potem jakies białko w prochu 20 minut po i owsiane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
damian za olimpa to podziekuje :)

davidoo "potem" to co konkretnie masz na mysli ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl kreatyna + tribulon

Następny temat

Jaka różnica w efektach ?

WHEY premium