SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ocencie moje foty

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20971

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 140 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1514
Spoko powiem żeby do herkulesa Cie nie wpościli a tak wogóle nie orbie sie expert po prostu wiem z czym to sie je... a tak wogóle to jestem starszy od Ciebie zaledwie o rok lub maksymalnie o 2 lata... i wypełnij profil może być śmiesznie ;) a perfekcyjny nikt nie jest nawet nasi populanri kulturyści u każdego znajdziesz cośco Ci się nie podoba, a moja sylwetka jak na 11 miesięcy treningu jak dla mnie jest niezła inni tesh tak twierdzą a to że Ty wolisz być masywny i gruby co widać po Tobei to nie moja wina ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie lubie byc masywny i gruby :P wlasnie chce nad tym popracowac
A co do tej roznicy wieq to bym sie kloooocił :D cos mi sie wydaje ze mash wiecej nish gadash :>

[ Pij Mleko Bedziesh Wielki ]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 140 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1514
Nie no sorry za beszty ale ja wiem jak to jest jak sie dopiero zaczyna, tylko bardziej się przykładaj do tego co robisz ;P Bo jak widziałem jak ćwiczyliście z kolegą to fajne jaja były nawet skupić się nie mogłem ;) Qrde miało być bez besztów... sorry ;P Nie wyjeżdżajmy poza temat postu, po prostu weź sięw garść i będzie dobrze... A jeśli chcesz zobaczyć moją fotke jak wyglądałem 4 miesiące temu to masz https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=70929 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prosiles o profil wiec mash a ta fotka jakos nie zrobila n mnie wrazenia :P
proobooj dalej moshe Ci sie uda ;)

[ Pij Mleko Bedziesh Wielki ]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bartek co do tego treningu to sie jeszcze zgadamy;]]]Crombie dobrze powiedziane...;]]]Bart zbierom masa i byda zbierol jesce trocha czasu...aa jeszcze jedno Kuri nie wadz sie z Syferem co do jego wieku bo ja go znam i jest mlody...Pozdro all;]]]

Koksy z Kamienia i Brzozowic-Łączcie się;]]]]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Osa my sie nie klooocimy :D po prostu wymieniamy poglondy :P

[ Pij Mleko Bedziesh Wielki ]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


kuri wlasnie widza;]]] to jest trocha poprawione zdjecie pierwszej fotki;]] ale to nie jest jeszcze to co mialo byc uchwycone...

Koksy z Kamienia i Brzozowic-Łączcie się;]]]]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 170 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2953
kuri mi sie caly czas chwali ze ma 40cm w bicu a to zero miesnia tylko sam tluszczyk hihi i on se tego nie da wmowic tak jak gada ze bierze 90 na klate

.:[Wiecej potu na treningu, mniej krwi na ringu]:.

.::[Na zawsze wierni, na zawsze oddani, na zawsze zabrzanskiego Gornika fani]::.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 140 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1514
On jest zabawny. I ten jego profil 110 w martwym ciągu... on nawet nie wiem jak to sie wykonuje poprawnie ;p 90 na klate.... chyba na maszynie gdzie ciężarki są zważone jak dla małych dzieci 70 na barki, tego to ja już nie będę komentował i ten pas 95 ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chudy ty sie zamknij bo jestes jush totalnie niczym panie kick boxer od siedmiu bolesci wiec popatrz na siebie a dopiero pozniej komentuj innych

[ Pij Mleko Bedziesh Wielki ]
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

picie piwa :D

Następny temat

Łącznie około 3 miesięcy w odstepach...

forma lato