SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ocencie moje foty

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20975

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 140 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1514
Powiem Ci jedno KB to za***isty sport trenowałem to przez 2 lata i dalej trenuje rekreacyjnie a więc wiem ze jak ten koleś trenuje KB a byśdostał od niego lokasa w udo to przy dobrych wiatrach miał byś złamaną noge... I zmień ten profil prosze nie rób ludzi za ciuli... i oby było mniej takich jak Ty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 170 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2953
no moze jeszcze teraz bym mu nie zlamal nogi ale jak jeszcze pocwicze nad sila

.:[Wiecej potu na treningu, mniej krwi na ringu]:.

.::[Na zawsze wierni, na zawsze oddani, na zawsze zabrzanskiego Gornika fani]::.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
stary nie roob sie taki koaz bo znam chudego i on napewno by mi nic nie zrobil po prostu nie ma takiej mozliwosci nic nie mam do KB ale chudy nie jest dla mnie grozny skoro o tym mowa.
I oby bylo mniej takich jak Ty panie przemądzaly.

[ Pij Mleko Bedziesh Wielki ]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i zas nie qwa wadzicie...zmiencie qwa temat

Koksy z Kamienia i Brzozowic-Łączcie się;]]]]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 140 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1514
Wiem Osa ja już na tego posta nie odpowiada... wiesz czemu Osa ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe fesss Bart

Koksy z Kamienia i Brzozowic-Łączcie się;]]]]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 237 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2278
jest spoko rób plecy i trenuj brzuch a bedzie wszystko spoko


CzArNy JeStEm ...

Jeśli czujesz się czasem mały, bezużyteczny i w depresji, pomyśl, że kiedyś byłeś najszybszym i najbardziej farciarskim plemnikiem w swojej grupie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na zyczenie;]]]]]]]]

Koksy z Kamienia i Brzozowic-Łączcie się;]]]]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm Po pierwsz jak na pol roku to kompletnie zero rzezby... po drugie motyle masz praktycznie rowne z pasem a to nie wyglada fajnie po 3 brzuszek tragiczny ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pfff fesss;]] po 1: jada caly czas na masa a nie na rzeba...po 2:motyla nie pokazalem na fotkach i z***alem to...po 3:nie wiem co ty chcesz od mojego brzucha...

Koksy z Kamienia i Brzozowic-Łączcie się;]]]]
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

picie piwa :D

Następny temat

Łącznie około 3 miesięcy w odstepach...

forma lato