SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ocena dieta szkolna na masę

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4464

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2100
ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2100
Siema chłopaki:)
Czy liczba białka, węglowodanów i tłuszczy jest odpowiednia?
i czy w ogólne będzie dobra ta dieta?
i czy będą efekty po niej?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2100
to jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Może być , aczkolwiek minimalnie białka bym podbił . Ale tyle też wystarczy . Co do efektów to juz musisz poczekać na nie :) .

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2100
a węgli nie trzeb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2100
a węgli nie trzeba zwiększyć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Nie . Na razie stosuj się tego za dwa tygodnie sprawdz jak waga jak bedzie stała to dodasz kalorii wtedy

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2100
spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2100
jak ułożyć trening (3 razy w tygodniu) na masę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Na mase jest dieta którą masz :) . A trening to FBW AB i jedziesz . Poszukaj w najważniejszych tematach juniora

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytania od amatora

Następny temat

Plan suplementacyjny.

WHEY premium