SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta+trening na mase do oceny

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2720

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

17

Waga

71,5

Wzrost

185

Staż treningowy

2 miesiące
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 596
Witam.Ćwiczę już 2 miesiąc, startowałem z wagi 65,5kg, teraz ważę 71,5kg przy wzroście 185cm.Najszybciej masa przychodziła w pierwszych tygodniach, normalnie z dnia na dzień, ale to chyba była głównie woda. Tłuszczem minimalnie się zalałem na brzuszku.Efektów wizualnych raczej nie widać i tu jest problem ;/, waga poszła, a efektów brak, jedynie siła idzie ciągle w górę.

Dietka:
Jeżeli mam dzień nietreningowy to w posiłkach około treningowych piję oliwę z kielona :D...Wody staram się wypijać 2-3l dziennie.



Trening:

FBW 15-10-5
15-pon.
10-środa
5-piątek

Pon.:
15x3 Przysiad ze sztangą na barkach
15x3 Wiosłowanie sztangą w opadzie
15x3 Wyciskanie na płaskiej
15x3 Wyciskanie sztangi z przed klatki
15x3 Wyciskanie francuskie leżąc
15x3 Uginanie sztangi stojąc


Środa:
10x3 Przysiad ze sztangą na barkach
10x3 Wiosłowanie sztangą w opadzie
10x3 Wyciskanie na płaskiej
10x3 Wyciskanie sztangi z przed klatki
10x3 Wyciskanie francuskie leżąc
10x3 Uginanie sztangi stojąc


Piątek:
5x3 Przysiad ze sztangą na barkach
5x3 Wiosłowanie sztangą w opadzie
5x3 Wyciskanie na płaskiej
5x3 Wyciskanie sztangi z przed klatki
5x3 Wyciskanie francuskie leżąc
5x3 Uginanie sztangi stojąc


Po każdym treningu rozciąganie i brzuch.

Zastanawiałem się nad dodaniem jeszcze jednej serji do każdego ćwiczenia, co o tym myślicie ?





Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 57 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2403
Za duuużo białka! Powinno być 2-2,5g/kg masy ciała. Czyli dla Ciebie około 180g. Co do reszty to bardziej doświadczeni napewno się wypowiedzą ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 596
To pewnie dlatego miałem ekstra bąki :D...To co mam wyrzucić , żeby było go mniej ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Pozmieniaj gramaturę

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 596
Co dokładnie ?? Mógłbyś to przeedytować i wrzucić z odpowiednimi posiłkami ? Bo wychodzi na to, że mam 60g kurczaka jeśc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Twaróg z pierwszego wywal, w 2 i 3 mięsa możesz dać po 100g i już będzie mniej

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 596
Czyli jak dobrze rozumiem to nie ma znaczenia czy w śniadaniu będzie źródło białka zwierzęcego, tylko liczy się całodniowy bilans ??
Tak już może być ?? Czy jeszcze wywalić ostatni posiłek ??



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 596
Jadę teraz tym planem żywieniowym :D...zobaczymy co to będzie. A kto powie coś o treningu ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32554
jak dla mnie masz za dużo białka podchodzi pod 3 g na kg masy ciała
wywal jogurt z 4 posiłku
tuńczyk w puszcze tylko raz za czas
kwasów omega 3 mi tu brakuje
co do treningu wygląda ok, ale zamieniaj ćwiczenia z sztangą na hantle
jak będziesz robił na odpowiednim ciężarze roboczym to tyle ćwiczeń wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 596
Suchego ryżu po prostu nie ruszę, dlatego ten jogurt w 4 posiłku. To wywalić ten ostatni posiłek, bo to głównie białko jest ??Hmm muszę sobie właśnie kupić Omega-3 z Olimpu i będę łykał do posiłków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 454 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6363
Co do suchego ryzu :x ja u siebie w miescie w takim sklepie [groszek ] kupuje "pasatte" jest to przecier z wloskich pomidorow [sklad sol i pomidory] kosztuje jakos 2zł , na 2 paki ryzu leje caly ten sos [ 0.5l] dodaje skurszone slodziki[tak ze 3 ]
, troche soli i pieprzu i lajtowo wchodzi :D

Zmieniony przez - foreverxxx w dniu 2013-10-19 10:54:10
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile ta masa ?

Następny temat

Pozybycie się zbędnych kilogramów -> Nienaganna Sylwetka

WHEY premium