SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

oceńcie letnią (bez) formę :/

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5373

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Nie jest ,źle jest ok

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5206
Bierz sie ostro do roboty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
teraz w zasadzie nie ma nic, tym bardziej proponuje porzucic hasla poa wakacjach sie wezme bo nic z tegi nie bedzie, zacznij dzis!!!
ps.koncentruj sie na diecie

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2650 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 66285
Żle nie jest, ale musisz jeszcze dluugo pracowac na dobra sylwetke. Bierz sie do roboty po wakacjach

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 819 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8216
narazie kicha

...mam w dupie czy ktos mnie lubi czy nie lubi , swoje mysle swoje mówie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1367
ulala chłopaki nie przesadzajcie trochę:>? texty w stylu czy chodze na siłownie? albo że nie ma nic, to trochę dołujące człowieka nie wiem czy na serio tak myślicie czy chcecie się pozgrywać.. ale ok każdy ma prawo sie wypowiedzieć..czekam na inne komenty mam nadzieje że trochę lepsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
łapy ok cwicz dalej, nie przejmuj sie to normalka na forum

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bierz sie ostro do roboty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 611 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5203
Witam.Jakie mamy komentarze Ci skrobnąć.Wyglądasz jak Pudzian?Poćwicz to komentarze sie zmienią.Narazie jest cienko

Wakacyjna regeneracja %%%%......wrzesień coraz bliżej,czas zacząć sezon!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1367
heh :/ nie ale stwierdzenie ze wogóle nie chodze na siłke albo że nic nie widać to lekka przesada.. niech se chłopcy okulary kupią.. nie twierdze, że wyglądam za***iście przecież niczym sie nie chwale po prostu czekam na opinie a te dwie mnie po prostu rozwaliły ale ok każdy może sie wypowiadać jak chce. --[]---[]--BodyBuilding--[]---[]-- Pozdro all
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena_Kolegi_

Następny temat

plecy do oceny

WHEY premium