SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

oceńcie kolesia

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9246

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 840 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28049


to nie sąmoje foty tylko jakiegoś kolesia który wkręca mi że ma 37 cm w bicepsie napiszcie co o tym sądzicie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2135 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5191
hmm.... Suty jak talerze.. to fakt... 37 w kablu... jakby to byl kabel telefoniczny to moze by mial i tyle.. za duzo sadełka...kaptury... kazdy moze zarzucic sadłem z pleców ba barki i wyglada to jak kaptury.. ZERO definicji miesniowej... hmmm czyzby nam wkrecał wała?? Ale dywagując na ten temat zatracamy sie w poczuciu naszej "waznosci" iz wiemy lepiej ile on ma w tym kabelku... pozostawmy to Bogu i bliźnim, którzy maja okazje kuć takie kable w kuźniach Hefajstosa zwanych potocznie siłowniami


Pozdrawiam

...:::SFD FighT CluB:::...

ELICIARZE NASZYCH ZDJĘĆ: Veter, PePoNeNt & Crombie ich ocena = dobro najwyższe
SpecjALista w Dziale Nasze Zdjęcia, MODERATOR Działu POLITYKA na insomnia.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 12875 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 63603
uuuuuu jak on ma 37 to 55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 335 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1695
po tym zdjęciu to jedynie mozna ocenic ze koles chyba tylko kaptury czwiczy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Co on jakiś sparaliżowany??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
37-bez komentarza. wes go postrasz centymetrem. Chiba ostry z niego kujon cooo??? Ale kaptury mogą byc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 961 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7155
A kumpel cos cwiczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1744 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3347
OJOJ!
Po twarzy widać, że pochodzi z okolic Czarnego byla. heh.

Gostek nie ma w bicepsie nawet 32cm.
Jeżeli nawet tyle ma to nie jest to tkanka mięsniowa.
Skoro odwazył sie dać swoją fotke pod ocene obcych to naprawde nie zdaje sobie sprawy z tego iż nie ma nic do zaoferowania.
Powiedz mu, jeśli go znasz, że musi zacząć pracować nad sobą bo tak to wyglądają ludzie albo przed rozpoczęciem zajęc n W-F w podstawówce lub podczas ostatniej mszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 840 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28049


ja go nie znam ale mi głupoty wkręcał a ja mu nie wieżyłem i chciałem abyście wy sie wypowiedzieli na ten temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1350 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16011
Najlepiej będzie jak mu tą łapę zmierzycie. Tak w ogóle to co za pozę to zdjęcie przedstawia?

http://www.Szybkitrening.pl - dobra alternatywa dla ćwiczeń siłowych przy braku czasu...
Chcesz mieć silne bicepsy? Rób przysiady
Moje zdjecia po 2 latach cwiczen: http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=98484&x ,
Dobry trening brzucha z magazyny "Flex":
http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=93118&x
=_=SFD 100% CLEAN CLUB=_=

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Majteczki w kropeczki łohohoho... Gatki mu spadają
perfect gdzie ty takiego znalaz niefklejaj wiecej takich bo sam sobie narobisz wejdzie tu ktos kto nieumie czytac i pomysli ze to ty. i ZMUłA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1375 Wiek 3 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8906
Kretyn.Masz takich kumpli???Q?!!

-=SFD FIGHT CLUB=-
-=BJJ PSYCHO=-

POZDRAWIAM

NAJCZYSTSZĄ FORMĄ ROZWIĄZYWANIA KONFLIKTÓW, JEST WALKA!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdjęcia wyciagu

Następny temat

moje zdjęcia

WHEY premium