SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

obcisly stroj na zawody

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3341

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 883 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9537
witam wszystkich silownikow he he. szukam kostiumu z lajkry tak to sie chyba pisze a mianowicie kostiumu jednoczesciowego koloru bialo czerwony z orzelkiem na piersi.nie chodzi o zaden stroj ktory pomoze mi cos podniesc czy jakas koszulke do wycikania tylko zwykly obcisly stroj ze sliskiego materialu trener mi taki kiedys dal na wyciskanie w mlodzikach i juz pozniej nigdzie takiego nie widzalem.nic dodac nic ujac bede bral udzial w zawodach w trojboju[to taka liga bez sprzetu] w wielkiej brytanii,nic wielkiego nie nastawiam sie na wygrywanie ale bardzo bym chcial miec taki stroj w barwach bialo czerwonych z orzelkiem.szlag by mnie trafil jakbym musial wyjsc w jakims angielskim psia mac.jezeli ktos wie o co chodzi bardzo prosze o rade szukalem na e bay i necie cic nie znalazlem.dziekuje serdecznie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Przedstawicielem firmy titan w Polsce jest Pan Mirosław Łukasiuk akutalny trener kadry wyciskaczy i w klubie Herkules Warszawa. Zazwyczaj dawałem namiary do jego stronki/email ale teraz nie moge znaleźć. Na forum jest paru jego zawodników m.in. miluś czy koksdamian, więc zgadajcie a oni Wam na pewno odpalą nr telefonu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Wysłałem PW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 883 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9537
ha ha dziekuje ci serdecznie z boza pomoca rozgromie niewiernych brytow i celtow tylko trzeba jakos godnie sie prezentowac,dzieki bardzo.red
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Spoko i powodzonka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 350 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3551
Sene mozesz mi tez cos wyslac z info ;D Tez szukam takiego stroju , nie musi byc z orzelkiem , fajnie by bylo gdyby byl czarny. Znalazlem takie u czecha ale strasznie drogie . Byl bym wdzieczny za info.

2x Mistrz Polski Juniorów do lat 18 w TS w kat 56kg i 60kg
Wice Mistrz Polski Juniorów do lat 18 w WL
Rekordzista Polski w WL w Trójboju
www.silownia-piekarska.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Poszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 590 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7590
Jeśli byłaby możliwość,to też podłączyłbym się do prośby,bo także poszukuję takiego stroju.pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1092 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14212
SENE tak jak koledzy wyżej:) plisss


Zmieniony przez - ryba005 w dniu 2010-11-22 16:44:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
jakby któryś nie wiedział jak "obcisły strój" się nazywa-->> singlet
O inzera czy titana nie trudno,z Polskim godłem coś google sobie mniej radzi z wyszukiwaniem...

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
albo wełniak Za cholere nie pamiętam co ja wtedy wysyłałem chłopakom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
to ja też chcę mi ładnie w czerwonym

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy ktoś jeszcze pamięta?

Następny temat

Pomóżmy Pudzianowi odzyskać tytuł!

WHEY premium