SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nowi-ograniczenie?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18529

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1655 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23447
Tak, pracochłonne i w sumie przydatne. Nie zmienia to jednak faktu, że jeśli ktoś nie chce użyć wyszukiwarki to i tak ją oleje (czyt. 90% userów zakładających tematy).
Choć jeśli ktoś by chciał to uporządkować to nawet ja byłbym wdzięczny ;]

Pochlebcy są podobni do przyjaciół tak jak wilki do psów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4102 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37701
dlatego mowie by to zamowntowac( to oczym pislame wyzej) w polu gdzie sie wpisuje nowy temat ale tylko dl nowych userów

CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1655 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23447
Ja równierz jestem za, będzie to o wiele bardziej widoczne. Ktoś tylko musiałby pozbierać pod to najbardziej wartościowe tematy.

Pochlebcy są podobni do przyjaciół tak jak wilki do psów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bul.. Ktoś był tu przeciwny ograniczeniom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Pan Prezes
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
ludzie nie lubia czuc sie ograniczeni ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 365 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5652
sam jestem nowy (przeczytane 750, wysłane 115), ale założyłem JEDEN nowy temat (NIE BYŁO W WYSZUKIWARCE),
jestem za ograniczeniem, bo tematów jest tyle, że kiedy chcę sie czegoś dowiedzieć, to w wyszukiwarce pojawia się miliard bezwartościowych wyników, tak że coraz trudniej korzystać z wyszukiwarki.
skoro nowym nie chce się uczyć, to warto ich do tego zmusić
poza tym myślę, że 500 to za mało. dałbym 1000. serio.
zdr

pomogłem?
to nakarm dziecko www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958450
Mateo da radę zrobić to o co proszono w OS, zeby podwieszone byly lepiej widoczne?
inny kolor, mruganie czy cos
mysle ,ze jak w suplach w jakis sposob odsyłałoby do tematu z najwazniejszymi linkami w dziale ograniczyłoby to w jakims stopniu powtarzające się , proste pytania

np. podczas pisania nowego tematu - otwiera sie ten z linkami
lub poprostu wyróżnić go w dziale by był bardziej widoczny

temat daro nygusa jest w najwazniejszych linkach , tak samo jak i kazdy inny
mysle ,ze jest on na tyle przejrzyscie zrobiony , ze kazdy znajdzie to czego szuka -> https://www.sfd.pl/temat284368 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958450
usprawnienie wyszukiwarki jest w planach juz od okolo roku jak sie nie myle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15362
edytuj posty bo banan bedzie :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cp+mono vs. cp+KA

Następny temat

PO jakim czasie czuliscie efkety na XP?

WHEY premium