SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spalacz - ograniczenie apetytu i większa termogeneza

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1349

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 75 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1038
Cześć, moglibyście polecić mi jakiś spalacz, który da radę przy 12-14% bf (zależy od kalkulatora). Zależy mi na tym, aby ograniczał apetyt i podnosił znacznie potliwość. Pobudzenie dla mnie to sprawa drugorzędna, bo nie mam z tym problemu. Do tej pory stosowałem trzy spalacze: 1. Iron Horse Thermolizzer - potliwość według mnie bardzo dobra (ale był większy bf), ograniczenie apetytu również ok ale efefekty generalnie myślę 3/5. 2. Berserk Labs - T-Burner - potliwość 3/5, skupienie ok, efekty według mnie bardzo dobre - faktycznie widać było różnicę na koniec opakowania, mimo, że tak bardzo go nie odczuwałem. 3. Revex - 16 (jeden blister mi został) - według mnie produkt przereklamowany albo na mnie po prostu nie działa, potliwość właściwie żadna, ograniczenie apetytu również powiedziałbym, że uczucie głodu jest większe niż wcześnie... spadek bf (mały - wizualnie ale może dlatego, że jestem na cyklu i woda z mono mnie delikatnie podlewa), ale spadek według mnie to zasługa treningu i diety... Czy możecie polecić coś to podkręci metabolizm i faktycznie mnie wypoci dobrze no i ograniczy to uczucie głodu... jak mówiłem wcześniej nie zależy mi na pobudzenie (generalnie unikam przedtreningówek). Zainteresował mnie produkt z IHS - Thermo Pump - co o tym sądzicie. Dieta i trening są ok.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 779 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3976
Ja polecam VPX-Redline, polecany w szerszym gronie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 24723
Sadze ze thermo pump się nie sprawdzi. Man scorch dobrze grzeje choć z pobudzeniem srednio u mnie (ale i tak mocniejszy niz T-burner). Jak nie to może PES alphamine. Ja sobie chwale, ekonomicznie wychodzi. Na srodki z yohimbina jeszcze moim zdaniem za wcześnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 75 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1038
a jak ze smakiem tego PES alphamine? da się to przełknąć bez problemu? Man Scorch ma strasznie podzielone opinie (bardzo skrajne) - nie mam pojęcia czym spowodowane.... może na każdego co inaczej działa - dla mnie np. Revex-16 to porażka mimo, że wszyscy chwalą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9159 Napisanych postów 153099 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1202733
kwestia kto czego oczekuje od suplementacji

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja
Kontakt: FB https://www.facebook.com/TrenerMaciolek/
IG https://www.instagram.com/tomq.bb
e-mail: tomq-mag@o2.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 24723
Alpha pachnie specyficznie taka apteka. Doslownie taki zapach medykamentow utrzymujacy sie w starych aptekach. Smak dla mnie dobry, lekko slodki, nie odbija sie, nie zostaje w ustach, koncze puche i bez problemu pije dalej ze smakiem.

Ew PNI Thermadex ja po tym w ogole jesc nie moglem mimo dodc prostego skladu. AMP citrate tez hamuje apetyt ale nie tak jak gera. Np. Lecheek AMPilean , lub finaflex px black (lub white nie pamietam).

Zmieniony przez - Vaadeer w dniu 2015-06-24 12:42:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Skoro mówisz, że na Meltdown za wcześnie to skłaniam się ku PES alphamine - niestety nie ma w sklepie SFD, muszę poszukać tej wersji bez johy... Dzięki za rady Vaadeer - łapki poleciały.

@TomQ-MAG RUMCAJS
Napisałem, że oczekuję od spalacza, żeby podkręcił metabolizm, hamował apetyt i przede wszystkim zwiększył potliwość. Nie zależy mi na pobudzeniu, bo nie mam z tym problemu i nie jestem zwolennikiem pre-workoutów, a więc składnik w spalaczu, który "wchodzi na banię" nie jest dla mnie niezbędny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Yoha

Shaker