SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nolvadex po npp

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2028

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27
witam
Zakupiłem npp z Gen-Shi a razem z tym Nolvadex niestety niewiedziałem że nolvadex nie jest dobry na odblok po nadrolonie
pytanie brzmi czy moge go zastosowac pomimo to ?czy to wystarczy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27
Nareszcie otrzymałem odpowiedz od kogoś kto się zna na rzeczy i wszystko mi wyjaśnił :napisałem mu że efekty po npp z Gen-shi labolatory sa praktycznie żadne po 3 tygodniach kłucia zaczołem nawet 6 weidera żeby sprawdzić czy wytrzymałość poszła w górę niestety :(
oto jego odpowiedz dla zainteresowanych:
hm.. po prawdziwym NPP efekty czuć już po kilku dniach (szczególnie większą wytrzymałość)

Jeśli nie masz żadnych efektów to chyba nie ma po czym się odblokowywać. Nawet gdyby tam bylo npp lub teść, to tak małe ilości brane tylko 4 tyg nie nie miały wpływu na Twój układ hormonalny. W tym produkcie prawdopodobnie był sam olej :(

Układ podwzgórze-przysadka wymaga odblokowania tyko wówczas, gdy był blokowany ponad 1 miesiąc w 100%.
Jeśli Twj organizm produkuje powiedzmy 10mg własnego tescia dziennie, a Ty dostarczysz z zewnątrz dodatkowe 20mg które przyjmie się w okresie kilku dni (ok 5mg dzienie) to Twoj układ hormonalny w okresie dzialania tego środka ograniczy produkcję do 50% tak, żeby poziom teścia pozostał w normie. Na takim cyklu rzecz jasna nie zrobisz zadnego wyniku i nie ma po czym się odblokowywać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
hcg by się przydało
zresztą cykl rozpisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27
jestem po 3 tygodniu cyklu i będę kontynuował jeszcze przez 2 tygodnie max(strzały wale co drugi dzień)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
samo npp lecisz?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27
tylko npp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27
dodam że staram się nie przekraczac 150mg tygodniowo- w weekendy nie robie zastrzyków tylko przed siłką w tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
fajnie,kto ci ten cykl rozpisał?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27
mniejsza z cyklem 50 mg na strzał wystarczy według mnie na poczatek-co na odblok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
deka 400mg e7d na odblok jak juz tak sie bawimy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27
dostałem od kumpla coś co się nazywa mx 197 może tego moge użyć na odblok skład :deca,sustanol,trenbolone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
nadaje sie idealnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 cykl meta! Poprawki w ułożeniu

Następny temat

odblowowanie

WHEY premium