SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

niewiem co mi jest :-(

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1722

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam,
Jakiś czas temu miałem dziwną akcję z zasłabnięciem, od za wysokiego ciśnienia, odłożyłem siłownię, i SAA i ciśnienie mam w normie. Jednak nadal czuję się 'jak nie ja'. Gdy siedzę w domu czuję się normalnie, a nagle robi mi się słabo i duszno. Tak samo gdy jestem na dworzu. Całkowicie niewiem o co chodzi.
Miałem badania: USG - wszystko dobrze, byłem u laryngologa - wszystko dobrze, EKG także wypadło dobrze. Niewiem co mi może być, już mnie to powoli zaczyna wykańczać psychicznie, nie ćwiczę przez to na siłowni, ostatnio zacząłem chudnąć, i depresja mnie zaczyna łapać. Proszę o pomoc - co mi może być?
Słabo robi mi się na momencie - czuję się nieswojo, oraz mam dziwne duszności, tak jakbym miał zaraz stracić przytomność, lecz nie tracę jej. Czy to może być spowodowane nerwami? może od dużej ilości czasu przed komputerem?

Proszę o pomoc, bo już niewiem co mam robić.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
poczekaj na wypowiedź kogoś bardziej kompetentnego ode mnie,ale mi się wydaje,że są to napady paniki. Mogą byc one spowodowane własnie jak pisałes nadmiernym poziomem stresu.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a może nacisk jakiegoś kręgu na nerw?

Saida - a to się leczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Co do tego nacisku na nerw to nie odpowiem,bo nie mam zielonego pojęcia.

Co do napadów paniki,to owszem,leczy się je,tylko najpierw trzeba znaleźć przyczynę tych napadów. Nie wiem,czy Cię to nie zmartwi ale zajmuje się tym psycholog/psychiatra.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ważne żeby pomógł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
jak już pisałam,poczekaj najlepiej na krzykacza lub kogoś innego "pogrubionego",bo tutaj problem może (i najprawdopodobniej jest) być bardzo złożony. Chłopaki Ci lepiej doradzą.

Ja życze powodzenia w walce z chorobą

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12934
Moze to jednak problemy z pompka. Zrob sobie echo serca, ekg ci wielu rzeczy nie wykaze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 156 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4231
Witam
Masz skoki cisnienia????Moze zrob sobie wszystkie podstawowe badania. Wtedy bedziesz widzial co moze byc nie tak. Ja zaczynam podejrzewac ze cos wisi w powietrzu. Mnie nagle walnelo wysokie cisnienie tak z dnia na dzien. Tak samo przestalem chodzic na silownie bo poprostu nie mam sily. EKG USG itp w porzadku. Cisnienie raz normalne raz wysokie. Tez nie wiem co mi jest ale powoli zaczynam zastanawiac sie czy przyczyna tego wszystkiego nie jest wlasnie glowa.Czlowiek sam sie nakreca ze cos mu jest i cos mu sie stanie a potem czuje sie zle. Postaraj sie myslec pozytywnie.

szopi49

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zrobię echo jutro jak się uda.
Skoki - hmmm, wczoraj miałem ciśnienie 100/70, ale to był jakiś wyjątek tylko. Przeważnie 120-130/70.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Ekg nie pokazuje w niektórych przypadkach wszystkiego.
Jak kolega wyżej wspomniał echo serca jest bardziej dokładniejszym badaniem obrazującym pracę serca.

Co do przyczyn. Trudno jednoznacznie napisać. Być może jakieś uszkodzenie układowe, być może nagłe skoki ciśnienia - nawet jeśli jest ono dobre w momencie pomiaru - wtedy należałoby założyć holter ciśnieniowy aby potwierdzić bądź wykluczyć ten aspekt. Co więcej - powstałe schorzenie neurologiczne, czy nawet psychiczne mogą być przyczyną takiego stanu rzeczy.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poziom Kreatyniny

Następny temat

No i co teraz? odp...???

WHEY premium