witam, tydzien temu pijany kolega uderzyl mnie z nienacja tak dla zartow niby ale mocno piescia w ten odcinek miedzy przepona a dolem klatki,i od tego momento nie moge swobodnie oddychac, nabrac glebokiego pelnego oddechu, brak mi tego relaksujacego uczucia oddychania,, o dziwo nic mnie nie boli, ale chodze caly czas w stresie bo nie moge gleboko oddychac ,oddycham raczej szybko i płytko, doradzcie cos prosze.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
tez to mialem, nie martw sie, mnie nikt nie uderzyl ale tez mialem i czasem mam taki problem. przejdzie
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz