SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

naposim

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5008

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17718
naposim, nie mam nic odnosnie tego, jest ok, wszystko co z apteki ok, chodzilo mi jedynie o firmy undergraundowe

POW * MIA
Bring them home!!!

Farmaceuta - Technik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1574 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23855
i prefer dispensary 5mg.

No steroids...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17718
a co do wynikow z Labow to sa, poszukaj albo naucz sie angielskiego Pajacu bo na jednym z US forow bylo

POW * MIA
Bring them home!!!

Farmaceuta - Technik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Xawier pajac to cie zrobił*****u złamany!!!!
******lony teoretyku sam piszesz bzdury a potem sie wypierasz!!
sam napisałeś że meta polska potem długo nic potem naposim apotem piszesz że nie ma róznicy wiec ****a zastanów sie !!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17718
wyszla pomylka, naposim mial byc na 2giem miejscu, widzisz ze jest puste, a ty nie dales mi mozliwosci edytowania, wiec...
aha do tego ze pajac mnie robil to sie zgodze :)

POW * MIA
Bring them home!!!

Farmaceuta - Technik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
ciiiiiiiiii już panny

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 491 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5665
niemozna powiedziec ze kazda meta jest dobra .. sa tkzw. wy***ki .. firmy produkujace podroby .. w niektorych moze byc 5 mg w innych 2 mg .. wiec niemowcie ze kazda jest taka sama.. np. ruski methandrostenolon moze to jest dobra metka ?? to jest wielki shit ktory zawiera metylotestosteron .. zastanowcie sie co mowicie twierdzac ze wszystko jest to samo:)methandrostenolon byl produkowany przez nielegalną firme duzo zanieczyszczen i kto wie co jeszcze w nim bylo .. jedliscie moze tą metke z bd 10 mg??? ciekawe jestem czyu tak napewno jest tam 10 mg .. jesli tak to dobry towar moze byc :) jadl to ktos bo chce to wyprubowac w nowym cyklu:) prosze o odpowiedzi :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
nie masz racji

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 107 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20563
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1083 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7851
panowie polska meta kosztuje 3,66 zł za paczke 20 tab i jest to cena dla farmaceutów w aptece stuff stoi po 6,80 zł jedno jest pewne srodek jest dostepny na polskim rynku od 30 lat i od tyluż lat czynił mase nie tylko kulturystom ale i ludziom ktorzy byli w stanie wyczerpania fizycznego. SŁOWEM NIECH ZYJE RODZIMA PRODUKCJA ...

każda masa wymaga czasu :)im wiecej pospiechu tym wiecej skutków ubocznych

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jestem w trakcie cyklu !!

Następny temat

*** KREACJA DZIALU ***

WHEY premium