SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nad czym by tu popracowac :>

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13162

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59538
2 miesiace i na sucho?? cos mu tu smierdzi

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1351


next foto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1351


next foto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1351
z gory dzieki za odpowiedzi na mojego posta.... chcialbym powtorzyc ze nie biore zadnych koksow... sorki za jakosc fotek ale nie mam jak zrobic lepszych... i sorki za slabo napiete miesnie ale sam pstrykalem wiec ciezko bylo... aha i nie mam sobie jak pleckow zrobic ale z tego co wiem to sa ladnie wyrzezbione :D pudzian to moze i nie jestem i nie bede ale co sadzicie jak na 2 miechy cwiczen...? aha i fotki robilem z 3 tygodnie temu mialem wtedy 78 w pasie teraz 75 95 w klacie teraz 100, 32 w bicepsie teraz 33 i wyciskalem 70 a teraz 75 ;) gdy zaczynalem wyciskalem 60... zobaczymy co dalej z tego bedzie :] pij mleko bedziesz wielki :D hehe co byscie mi poradzili zebym zrobil ... jakies diety... cwiczenia specjalne :>? z gory thx :] pozdro 4 all ja osobiscie rano pije litr mleczka z platkami ... wcinam jogurty banany jablka ... w ogole owoce... na obiadek piers z kurczaka potem znowu mleko platki owoce warzywac :D nie jadam chipow i takich gowien... :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2747 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24063
nie jest zle, cwicz dalej bedzie lepiej

**** -->>SFD FiGHT CLuBE<<--****
Ajj ten nieostożny Blinkuś...wpadł jak dziecko.
-=Gainer Team=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
jak na 15 latka jest ok jakies predyspozycje widac

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8441 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59133
Jak na tak krótki okres treningu to źle nie jest. Weź się za diete

Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
,,0 koksikow"uwierz ze to widac


a co do sylwetki jaki tam zarys jest nie podoawaj sie i cwicz i daj zdjecia nie wczesniejniz za rok

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2005-09-05 21:14:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1351
no wlasciwie to fotki sa po dwuch tygodniach chodzenia na silke.. tak to pompki w chacie jak jzu nic wiecej i 0 diety bylo... i na silke chodze tak wlasciwie to 5 tygodnie a nie dwa miechy... efekty jzu widze ale na wieksze trzeba czasu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15082
"chodze średni 3 razy w tygodniu" - powinieneś REGULARNIE ,
jakie "batoniki"??

Skończone dzieło jest sumą szczegółów !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ocena ?

Następny temat

Zapraszam do oceny

WHEY premium