SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nacenzurowane suple

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11475

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
policja wypytuje o suple w szkole?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Mówiąc 1.3 macie na myśli 1-3 dimethylamylamine? Jeżeli tak, to większość spalaczy US ma je w składzie np. HYPERDRINE OD. Prędzej czy później będą bany na te substancje o ile już nie ma

Zmieniony przez - Ludi_ w dniu 2011-02-17 00:42:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak to mamy na myśli

co do rynku w USA i rynku w Polsce są dosyć duże rozbieżności co do substancji dozwolonych/zabronionych

więc niekoniecznie bany w Polsce na 1.3D będą oznaczały zniknięcie tych supli z rynku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Bana nie ma, ale jest zakazana w sporcie. Były już wpadki na tym na zawodach lekkoatletycznych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 578 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12700
ja znalazłem coś takiego

"Odczucia związane z poprawą jakości treningu po spożyciu suplementów zawierających ten związek są uwarunkowane jego działaniem psychostymulującym. Związek ten wywołuje dość silną reakcję adrenergiczną, co dodatkowo jak się uważa, może służyć poprawie wykorzystania tłuszczów w przemianach energetycznych. Niestety, jego bezpieczeństwo, jak również wielu innych związków z grupy silnie działających sympatykomimetyków pozostawia wiele do życzenia. Ponadto stosowanie takich środków nie daje żadnych realnych i długoterminowych efektów, powodując jedynie bezsensowne, tymczasowe "przestrojenie" przemian metabolicznych. Osobiście nie widzę żadnego głębszego sensu jego stosowania, nie tylko z przyczyn bezpieczeństwa, ale także potencjalnych korzyści jakie miałby dać."
Napisał dr Dariusz Szukała

http://dobrydietetyk.pl/pytanie/696/1_3_dimethylamylamine_geranamina___geranium/

do mnie przemawia

If you want to fly with the eagles, you can't hang out with the crows - Brock Lesnar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
do mnie nie. Choć rozumiem słuszną intencję autora.

Ponadto stosowanie takich środków nie daje żadnych realnych i długoterminowych efektów, powodując jedynie bezsensowne, tymczasowe "przestrojenie" przemian metabolicznych. Osobiście nie widzę żadnego głębszego sensu jego stosowania, nie tylko z przyczyn bezpieczeństwa, ale także potencjalnych korzyści jakie miałby dać

korzyści jak wiadomo postrzegane są subiektywnie, jeśli dzięki jakiejś substancji - w okresie jej stosowania - udaje się wytworzyć lepsze środowisko np - do redukcji tkanki tłuszczowej, to oczywistym jest że dla entuzjastów sportów sylwetkowych ma to znaczenie niebagatelne. Będą to korzyści namacalne (niższy bf) i nie koniecznie muszą prysnąć po odstawieniu środka.

Kwestia bezpieczeństwa stosowania i ewentualnych skutków ubocznych - to kwestia osobna i o tej powinno się głosno mówić.

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2011-02-17 09:58:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Pan Szukała ma swój autorytet i dlatego pisze jak pisze.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Ja autorytetu nie podważam, raczej po prostu mam inne zdanie w kontekście samego ujęcia zagadnienia. Do mnie taka argumentacja nie przemawia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Faf to było raczej w cudzysłowiu.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobry zestaw do xpanda? ankieta wypełniona xd

Następny temat

jakie białko ?

WHEY premium