SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nacenzurowane suple

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11469

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
biorąc pod uwagę ilość publikacji naukowych na temat 1,3 - mozna powiedzieć iż stosowanie w/w bardziej przypomina hazard niż przemyslaną suplementację. Nalezy pamiętać iż jeśli faktycznie działa - tak jak piszą że działa - to regularne jej przyjmowanie może przyczyniać się do pogorszenia wrażliwości insulinowej komórek. Dodatkowo warte uwagi są doniesienia o wpływie na pozioma ALT i ASP, co wyraźnie sugeruje hepatotoksyczność tej substancji. Jeszcze bardziej niebezpieczne mogą być połączenia 1,3 z wspomnianą yohimbiną i innymi modnymi związkami. Niestety "suplementacja" ostatnio staje się pewną formalnością, budką pod którą można zmieścić zarówno preparaty o działaniu przypominającym SAA jak i środki bliźniaczo podobne do wycofanych niedawno "dopalaczy".

Tak więc widzę pewne niebezpieczeństwa związane z tą substancją. Efedryna miała ten walor, że była dobrze przebadana i poznany był dość dokładnie mechanizm jej działania. 1,3 to jeden wielki znak zapytania.

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2011-02-16 10:09:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12077 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
niestety osobiscie jestem przykladem obciazenia watroby po stackach na 1.3...

fakt badan nie mialem robionych wiec tylko moge spekulowac, ale wszystko na to wskazuje, ze przyczyna byla dluzsza suplementacja stackami z 1.3.

miesiac na hepatilu i jest ok

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
jak bez badań zdiagnozowałeś obciążenie wątroby?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Chwalił się że kręcił zielone batony, prowadził długą gotówkę i czuł bebechy.

Zmieniony przez - Amentoris w dniu 2011-02-16 12:53:56

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
W sumie coś może w tym być. Ostatnio odczuwam trochę dyskomfort ze strony wątroby. Warto by się przejść chociażby krew zbadać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12077 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
faftaq
tak jak pisalem na pw ci kiedys, wzdecia, zgaga, kolorowe stolce, brak apetytu, ucisk czulem we flakach, brzuch wzdety. wiec wszystko na to wskazuje, dlatego to sa moje spekulacje tylko(ze to watroba dostala)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Amentoris->

Martainn - mnie uczulil na to znajomy który z racji iż gustuje w tzw PH, badania robi 4 razy do roku, bada miedzy innymi testa, próby watrobowe. Już marudził przy novedexie, że po flakach jedzie, ale mówił że się spodziewał, ale ,13 ponoć go mocno zaskoczyło, powtarzał badanie po tygodniu i dało podobny wynik. Jak wczytasz się w opinie na necie, zauważysz iż sa osoby które wspominają ia takim skutku ubocznym.

Tomq - kolorowe stolce (np zielone) - to zaburzenia w metabolizmie bilirubiny. Warto IMO zrobić badania.

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2011-02-16 14:01:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
To idę w piątek i zrobię badanka.
Być może stąd moje zaburzenia trawienia w ostatnim czasie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12077 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
u mnie wszystko ok na razie wiec nie robie badan

aczkolwiek jak mam isc i sie uzerac z pielegniarkami zeby mi pobraly krew z zyly na nodze, to mi sie odechciewa

bo mam takie zboczenie, ze nie dam sobie sciagnac z ramienia

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 387
Kolega mi ostatnio wspomniał ze u niego na uczelni pieski węszą i wypytują co teraz jest w "modzie". Chyba rzeczywiście jest jakaś grubsza akcja z tymi suplami...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobry zestaw do xpanda? ankieta wypełniona xd

Następny temat

jakie białko ?

WHEY premium