SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

na agresje - dodatek do cyklu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4596

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 157 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5213
no tez mi sie tak wydawalo, ale myslalem ze cpecjalisci zaskocza mnie jakims cudownym sordkiem :P
to raczej zalezy od uwarunkowan psychicznych, a ja jestem pacyfista (do czasu...) ;)
chyba jednak zostane przy moich starych technikach, bo niewyobrazam sobie zeby kolesiowi na stricie wydlubac oko, albo przstawic tchawice. lepiej low kick, skrocic dystanas,lewy prosty, prawy sierp i jak jeszcze stoi to osotogari na glebe i kopa po zebra to jest spokoj hehe
chociaz w C56 tez jest cos takiego co by moglo sie przydac w jakichs ekstremalnych sytuacjach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 157 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5213
aha w takim razie moze mi doradzicie na co moge przeznaczyc te dodatkowe 100pln w tym cyklu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9054 Napisanych postów 82737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699780
Gumish nie graj tyle w tekena
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 157 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5213
nie gram juz od dobrych kilku lta, ale nie ukrywam ze tego typu giery + dragon ball mnie sklonily do trenowania LOL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 157 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5213
w pewnym stopniu oczywizm... oj gralo sie gralo, cale kieszonkowe na salonie zostawialem... teraz nie ma czasu jak sa mozliwosci w realu pokopac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1559
trener robi wam pranie mózgu ... liczy się wola walki a nie agresja. Ważne, żebyś myślał gdy walczysz a to będzie trudne jeśli będzie emanować z Ciebie agresja, człowiek nie myśli wtedy racjonalnie jeśli ma złość w sobie.

Takie jest moje zdanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 157 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5213
wiem, tez mi sie tak wydaje i tak wlasnie bylo we wszystkim co wczesniej trenowalem, ale czy nie o agresje wlasnie chodzi w militarnych systemach takich jak bas3 i c56? z tego co czytalem to trening Bryla polegal wlasnie na praniu mozgu i doprowadzeniu do skrajnego wyczerpania...? Moze niech jakis spec od combat sie wypowie? moze trafilem na zlego trenera?

a wracajac do tematu: co mi poradzicie dokupic do cyklu za 100pln?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
Halotestin

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1559
w tych stystemach chodzi o skuteczność nie o agresje ... trener wpaja wam to co sam sie nauczył od innych ... pochodź na treningi i sam zobaczysz jak jest i ewentualnie podejmiesz decyzje czy sie nadajesz czy nie, pozdro ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4252
wybaczcie że offtopuje ale gumish ty nie jesteś przypadkiem z Jeleniej Góry??:D:D judoka??

"Shut The f*** Up And Train"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w suplemacji

Następny temat

Jak zwiększyć wytrzymałość poprzez suplementację ?

WHEY premium