SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

monotoniczna dieta a zdrowie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1275

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 466 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3014
witam
jestem od jakichś 3 miesięcy na diecie na masę (i jestem zadowolony z wyników) przez ostatni miesiąc moja dieta wyglądała jednakowo każdego dnia: czyli zawsze na śniadanie to samo (np płatki owsiane, mleko, rodzynki, twaróg) zawsze na kolecje to samo (np jajka, masło) i podobnie w reszcie posiłków ciągle te same produkty
Moje pytanie to: czy można tak jeść nie szkodząc sobie i swojemu organizmowi ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
nie nie można ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 466 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3014
może trochę to rozwiń bo tylke to się domyśliłem a chce wiedzieć dokładnie dla czego i co to powoduje w organiźmie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
dieta musi byc zróznicowana. Sa tysiace sposobów zeby sobie to urozmaicic. Moim zdaniem rutyna w diecie to przeklenstwo:) Aczkolwiek jezeli ci to odpowiada i nie nudzi ci sie w kółko jedzenie tego samego to do wyboru do koloru

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
bo dostarczasz ciągle jedne i te same mikro składniki witaminy i inne rzeczy to tak samo jak byś mieli tę samą gumę w gębie rozumiesz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 466 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3014
Tak rozumiem
Ale dodatkowo suplementujac się witaminami i jedząc codziennie INNE/RÓŻNE warzywa i owoce a resztę posiłków zostawiając tak jak pisałem wydaje mi się że dostarczę tych właśnie mikro elementów czy nie koniecznie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 442 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41451
to dobrze, że tak robisz. Chodzi o to, żebyś czasem rybę zjadł, zamiast ciągle ryż, to ziemniaki, kasze, czy jakieś pieczywo chrupkie pełnoziarniste, itd.

Po prostu trzeba chcieć... Robić to z sercem, całym umysłem, całym ciałem zaangażować się w to co się robi i wtedy będą efekty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Jedzenie dzień w dzień w ten sam sposób to pomyłka, krótki okres - OK, ale na dłuższą metę - odradzam, a tutaj art na ten temat:

http://potreningu.pl/diety/artykuly/914/dlaczego-dieta-powinna-byc-urozmaicona 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja

Następny temat

Redukcje czas zacząć

WHEY premium