SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

moje fotki

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8493

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Doslownie jakbym widzial siebie, jestes tylko troche lepiej bo pewnie cos trenujesz, a ja ostatnio dupe sobie lize i nie chce mi sie trenowac . Wlasnie z tym brzuchem: co zrobic zeby spalic ten tluszcz na brzuchu ( mam troszke mniejszy tluszczyk na brzuchu ale zaslania miesnie ) ??


--------------------
<czlonek mafii HRHR>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
thx za sogi ale sadze ze te cwicznia zadnego wzrostu mi nie zahcamuja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 162
hmm...czy to na pewno ty?jhak na tak mlodego chlopka to niezle.hmm...nogi sa ok

"ABY ZROZUMIEĆ LUDZI TRZEBA STARAĆ SIĘ USŁYSZEĆ TO, CZEGO NIGDY NIE MÓWIĄ I BYĆ MOŻE NIGDY NIE POWIEDZIELIBY"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kufa zapomnialem napisac, ze oczywiscie bez nog ( nogi to ja tylko mam )


--------------------
<czlonek mafii HRHR>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 272 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6353
spoko foty Berez...jak na 13 lat to swietnie wygladasz
oczywiscie puszczam Ci soga i zycze dalszej wytrwalosci w treningach

-------------------
!! MaDneSs RoJcA !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a tak pozatym Maniaq to musiałeś sie dużo narobić i naćwiczyć bo widze masz wspaniałe pszyrosty. I ty sie dziwisz że nie zachamowałeś sobie wzrostu??
Napisałem to dopiero teraz bo wcześniej nie miałem odwagi zajrzeć do Twojego profilu
"Kredyt umarł kryzys żyje, kto nie płaci ten nie pije"

Zmieniony przez - Bartekj w dniu 2002-12-02 19:04:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co wy ciagle ot ym chamownaiu zwrostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1366 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15547
hmmm... wlasnie zaczalem sie tak zastanawiac nad tym chamowaniem wzrostu.
Jestem w koncu toim bratem i 21 cm wiecej od ciebie tylko ze ja nie zaczynalem cwiczyc tak wcześnie. Ale być może jest to uwankowane genetycznie poniewaz ja mam inna budowe ciała

Wszystkie obyczaje , nawet najtwardsze , stają się z czasem przyjemniejsze i łagodniejsze , najsurowszy zaś sposób życia może stać się przyzwyczajeniem , a przez to przyjemnością.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Polecam popytać sie Maccieja. On sie na tym doskonale zna. Pewno by odpisał na ten post, ale widocznie tu nie zagląda .Nie posłuchałem kilku Jego rad i teraz troche tego żałuje . Ale powinno dać sie to naprawić.

"Kredyt umarł kryzys żyje, kto nie płaci ten nie pije"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1878 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9984
Berez jesteś młody. Odstaw narazie wszelakie suplementy (tym bardziej HMB, bo jest n rzeźbę) i nie przeciążaj zbytnio organizmu, na pożadne treningi przyjdzie jeszcze czas jak skończysz rosnąć.

Kulturystyka naturalna nie obejmuje sterydów anabolicznych ani innych substancji szkodliwych dla zdrowia i opiera się na naturalnej zdolności organizmu do wysiłku, regeneracji i wzrostu.

Wznowiłem treningi z początkiem 2007 roku... (2,5 roku przerwy z powodu ciężkiej kontuzji)...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę oceńcie ale szczerze

Następny temat

Co o Nich sadzicie Koledzy????????

WHEY premium