SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mirith - redukcja przy PCO - królik doświadczalny ;)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5310

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1124
Krewetko, mam nadzieję, że teraz wystarczająco rzucam się w oczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1124
micha na jutro




z aktywności fizycznej to jutro będzie tylko bieganie, 3km, siłownia w weekend, trochę kiepsko, ale kwiecień mam okrutnie zawalony pracą
od maja za to zacznę uczciwie przerzucać złom

trochę taka sierota jeszcze tutaj jestem, podpowiedzcie proszę czy jeszcze jakieś informacje uzupełnić
no zdjęcia, oczywiście, będą, chyba, że się okażą jakieś mocno straszne, to wtedy tylko dla umęczonych oczu Obli



Zmieniony przez - mirith w dniu 2013-04-11 22:48:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2323
ja im więcej czytam, tym bardziej zdaję sobie sprawę jak mało wiem linki z regulaminu wszystkie masz już przerobione ?

dawaj zdjęcia, podpisz "przed" , będziesz miała większą motywację by wytrwać i wkleić za kilka tygodni dumne zdjęcie "po"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1124
Kasia.
linki z regulaminu wszystkie masz już przerobione ?


sukcesywnie przerabiam

nie sądzę, żeby tak od razu za kilka tygodni już były powody do dumy, ale za kilka miesięcy moooże

jednak dałam radę zahaczyć dziś o siłownię, także w dalszym ciągu symuluję ten 8tyg trening dla początkujących na maszynach i wróciłam biegiem 3km :
jako, że na maszynach się tyłka nie ćwiczy zbytnio, bo się na nim siedzi, to sobie przysiadowy czalendż osobisty zapodałam,
dzisiaj 10 i codziennie +5

chyba trochę odczuwam te obniżone ww, niby nie są wiele niższe niż jadłam dotychczas, może ze 30g,
ale trochę się czuję taka jakby ogłuszona, no i słaba byłam na siłowni,
chyba, że może to wpływ pogody, albo niemoc przed @

dotarł dziś do mnie tran - Green Pasture's Blue Ice Fermented Cod Liver Oil -
i się okazało, że nie zauważyłam i zamówiłam jakiś z cynamonowym aromatem
smakuje słodko i cynamonowo, w sumie chyba wolałabym naturalny

micha na jutro






Zmieniony przez - mirith w dniu 2013-04-12 16:53:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ja miałam z aromatem pomarańczowym ale jakoś go nie odczuwałam szczególnie, doszłam do wniosku ze nic nie zabije smrodu śmietnika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
o bosz, smród śmietnika - przyjemności tylko dla wybranych Może też bym sobie taki tran zapodała...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
tłumaczyłam ostatnio moim dzieciom by zamiast połykać spróbowały go rozsmarować w ustach , to ciekawe bo on jest ostry i to się czuje szczególnie jak ma się podrażnione gardło, ale na czubku języka pozostaje taki maślany smak

Zmieniony przez - obliques w dniu 2013-04-12 17:12:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1124

cynamonowy całkowicie zabija smród śmietnika, nic nie czuję
i pali w gardle

ale są przepisy na tranowe popsicles i można z wodą ciepłą rozrobić podobno też

Zmieniony przez - mirith w dniu 2013-04-12 17:14:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
i sałatke polać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1124
burżujstwo, oliwa za 40 dolarów/250ml

no dobra, zrobiłam zdjęcia
dumałam czy się pokazywać, ale w sumie i tak wygląda to lepiej niż się spodziewałam
no i na dniach @
tylko coś krzywa jestem na tym zdjęciu przodem
od dawna podejrzewam, że jedną nogę mam krótszą, może to od tego



podczas tego fotografowania-sie odczułam palącą potrzebę posiadania statywu i pilota/wyzwalacza




Zmieniony przez - mirith w dniu 2013-04-13 20:41:52

Zmieniony przez - mirith w dniu 2013-04-13 20:45:34
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

brak okresu

Następny temat

Nitka2 / str32 małe podsumowanie

WHEY premium