SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

minimalny staż treningowy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3821

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 2 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2516
Zdrowie jest najważniejsze ?? haha chyba działy pomyliłeś.

Miarą wartości człowieka jest to, co robi z daną mu mocą.

Platon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1779 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11348
pierwszy raz wzielem po 2-3latach treningow, teraz jakbym mial zaczac to wziolbym odrazu, no moze po pol roku zeby rozstepow nie zlapac jakchs mega :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1537
ja przed pierwszym treningiem w zyciu zjadlem 6tab Bionabolu

MY LIFE MY WAY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1537
Wybacz dla mnie żenadą jest widzieć dresa który ma w łapie 45 cm a idzie ubrany jak szm****

mam ok 45cm i bardzo czesto chodze w dresach ze wzgledu na wygode. to ze ktos ma w lapce 35-40 i nozki jak patyki i moze sobie jeansy kupic w kazdym sklepie to taka osoba jest lepsza/normalniejsza tak?

MY LIFE MY WAY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Tez wole jakis fajny dres niz obcisle jeansy. Nie mowie tu o dresach typu" made in stragan" ale jakis porzadnych. Nie trzeba byc dresiarzem zeby nosic dres :D Tylko po prostu dlatego ze sa wygodniejsze i latwiej je kupic jak ktos ma grube uda.

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1779 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11348
mimo wszystko lepszy jest wmiare luzny jeans niz dres, jednak z moja noga to nie osiagalne, a ze dresu nie zaloze to pozostaje obcisly jeans
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 261 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15316
^ na jedno i na drugie jest odpowiedni czas i miejsce, byle tylko ich nie mylić. ale co to ma do tematu? Ja gdybym wiedział tyle co wiem teraz, to może i bym wziął wcześniej, a pierwszy test poszedł po ponad trzech latach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
JUICE4
Wybacz dla mnie żenadą jest widzieć dresa który ma w łapie 45 cm a idzie ubrany jak szm****

mam ok 45cm i bardzo czesto chodze w dresach ze wzgledu na wygode. to ze ktos ma w lapce 35-40 i nozki jak patyki i moze sobie jeansy kupic w kazdym sklepie to taka osoba jest lepsza/normalniejsza tak?


Moja wypowiedź nie miała na celu nikogo obrazić i nie chodzi mi dokładnie o ludzi którzy noszą dres tylko bardziej o tą " subkulturę " dresów

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74
sprawa prosta , bierz póki żyjesz bo jak weźmiesz to możesz umrzeć :D:D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1486
wszystko tu zalezy od twojego celu...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

meta + omka

Następny temat

ile dokupić??

WHEY premium