SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mini dieta

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1376

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1701
Witam
W czerwcu tego roku po raz pierwszy próbowałem robić sobie dietę dla ektomorfika, ale niestety trwała ona tylko miesiąc . NIestety nie mam czasu sobie gotować tak aby było te 3000 kcal itd. Ćwiczę praktycznie codziennie w domu i czy uważacie że jest sens jedzenie sporo białka np: serki wiejskie, białe, jajka itd + węgle przed i po treningu ? Czy jest to wogóle strata czasu i pieniędzy a efekty treningowe będą takie same jak bym ćwiczył bez tego białka ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 587 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8238
Wstajesz rano wstawiasz 3 torebki ryzu masz na caly dzien , a mieso przygotowujesz dzien wczesniej ot wielka mi rzecz , do szkoly mozesz przynosic jajka gotowane np w chlebie zytnim ale moim zdaniem tu jest wiecej pierdzielenia sie niz wrzucic ryz + mieso jakies warzywka podlac oliwa do pojemnika i szamac ;x
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 587 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8238
Jak tylko ladujesz przed i po treningu i starasz sie jesc tylko bialko to w praktyce wychodzi ze jesz zapewne wiecej bialka i one sie marnuje , za malo wegli i malo tluszczy lepiej se ulozyc diete i starac dojsc do wyliczonego kcal zalezy co tam robisz czy mase czy redukcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1701
masa, jestem ektomorfikiem, ale niestety od czerwa przytyłem 7kg! i wszystko poszło w brzuch..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 587 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8238
Przy cwiczeniu codziennym ? cos tu sciemniasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1701
Nie, od sierpnia do pażdziernika miałem przerwę w ćwiczeniach, teraz ( od listopada ) ponownie zacząłem ćwiczyć w domu ( hantle, push up bars i drążek a jutro dokupuje ławeczkę ) .
Odrazu może zadam pytanie odnośnie ławeczki . Czy ta będzie lepsza http://allegro.pl/regulowana-lawka-laweczka-treningowa-do-cwiczen-i4858967486.html
niż ta : http://allegro.pl/lawka-laweczka-do-cwiczen-pod-sztange-regulacja-i4885598201.html?
Bo obie są bardzo podobne tylko jedna jest o te 40 zł tańsza .
Proszę o odp na główne pytanie ;) Ale na to poboczne również ;p

Zmieniony przez - felcor w dniu 2014-12-14 23:13:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 587 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8238
Bez diety bd ciezko sam przechodzilem przez ten okres jedz co chcesz na oko , i przez kilka miesiecy nie widzialem zbytnio roznicy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1701
Niestety codziennie siedzę po 9 godzin w szkole a poźniej mam też inne zajęcia i nie mam zbyt dużo czasu na 'gotowanie', dlatego chciałem się zapytać czy warto jeść chociaż to białko ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12092 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
stosuj sie minimum do 10 wskazowek zywieniowych, nie trzeba od razu wyliczac wszystkiego co do grama, tylko trzeba byc konsekwentnym.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1701
mógłbym prosić link do tych 10 wskazówek ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 587 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8238
Jest on podwieszony masz tutaj wszystkie tematy ktore cie zapoznaja https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odżywianie-t418003.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1701
poczytałem trochę o tym, ale stwierdzam że nie mam po prostu nawet tych 40 min na gotowanie sobie . Jedynie o co mogę się postarać to kanapki do szkoły z np; jajkiem , po szkole pewnie jakieś nie duże mięso które pozostało z poprzedniego dnia ;p... no i później serek wiejski lub ser biały z miodem !! ;) mój ulubiony , Jest sens o takie jedzenie się starać czy to i tak nie ma sensu ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta- masa

Następny temat

Co na śnidania,obiad,kolacja- masa

WHEY premium