SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

miesnie brzucha

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1889

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Te wnosy chcialem zamienic na takie gdzie jestem nad ziemia oparty plecami i podnosze nogi do klatki, to zle?
Oparty plecami, tzn o ścianę? Teraz to ja nie rozumiem Robisz wznosy. I leżysz na plecach, czy wisisz (lub jesteś w innej pozycji gdzie tułów jest pionowo)tak że plecami oparty jesteś o ścianę?

chodzilo ci ze nalezy robic tak zeby podnosic brzuch z kregoslupem prosty tak? zeby nie robic takiego garba? dobrze zrozumialem?
Zrozmiałeś dokładnie na odwrót

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8218
jest tak przyrzad na ktory sie wchodzi i plecy sa tam oparte i podnosimy nogi do klaty, nie wiem jak mam to wytlumaczyc.

Hm no zrozumialem na odwrot bo tak mi sie wydawalo poprawnie, czyli wg ciebie nalezy robic brzuszki itp z takim garbem? Wg mnie nalezy przy robieniu brzuszka,wznosu jakiegos docisnal ledzwie zeby dotknely podloza i podnosic brzuch razem z gorna czescia tulowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Jeżeli kręgosłup lędźwiowy pozostaje na podłożu - mówimy o spięciach brzucha, a nie brzuszkach

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

16 lat , zaczynamy ?

Następny temat

Pani trener się nie starzeje, to tylko kalendarz źle pokazuje :-)

WHEY premium