SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

miedzy koksem a suplementami

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2621

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 440 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5367
wiadomo ze nie ma nic za darmo . chce tylko zwrócic uwage ze stacki tez daja po dupie watrobie (samo branie na czczo z rana np )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
studbiol - powodzenia z takimi dedukcjami. to ze miales powdyzszone proby watrobowe nie musi oznaczac ze jest to wina stackow. moze do tego przyczynic sie dieta tak w sensie dlogoterminowym, jak i doraznym (wystarczy ze dzien wczesniej odzywiaoles sie pokarmami obciazajacymi watrobe badz byles po weekendzie %%%%)...

pytanie z ksiezyca. nie ma porownania pomiedzy saa a suplami. a takie relatywizownie jak tutaj uskuteczniasz prowadzi tylko do bezzasadnych uproszczen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 68 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3314
kłucił bym sie tutaj, wiem po sobie , efekty miałem o wiele lepsze po 200 mietach niż po kilku cyklach kreatynowych a i po monochydrancie miałem większe ciśnienie krwi nią jak brałem miety, oczywiście w każdym przypadku stosowałem rygorystyczna diete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
po mono wieksze cisnienie krwi niz po mecie?


moze po porstu nie umiesz wykorzystac potencjalu lezacego w suplementach

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Danielos40 SKLEP.SFD.PL
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4479 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 54261
ale to w ogole nie jest temat do dyskusji zwłaszcza kiedy rozmowa toczy sie jedynie w okol cisnienia i wątroby a SAA mają szereg skutkow ubocznych przez zaburzenia hormonalne, hapatotoksycznosc atrofie jader po niszczenie nerek i szereg innych.

Pozdrawiam !

Sklep.Sfd.Pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 68 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3314
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 440 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5367
faftaq prób watrobowych nie mozna z dnia na dzien podniesc/obnizyc tak jak próbujesz to wmówic pozatym sa dowody na to ze stacki tak samo jak leki alkohol itp uszkadzaja watrobe a te pytania nie prowadza do niczego tylko mozna wspólnuymi siłami wyciagnac jakies wnioski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
faftaq prób watrobowych nie mozna z dnia na dzien podniesc/obnizyc - z tego co wiem to mozna.

jak mowisz o dowodach w kwestii stackow to je przedstaw. co niby w stackach dziala hepatotoxycznie?

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2008-04-20 22:16:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
wg mnie jesli mialyby takie dzialanie na watrobe (hepatoksycznosc) to chyba nie zostalyby dopuszczone do sprzedazy na wolnym rynku...


chyba ze sie myle

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
prób watrobowych nie mozna z dnia na dzien podniesc/obnizyc - z obniżeniem jest naturalnie trudniej, jednakże z podniesieniem nie tak znowu- chyba, że chce sie podnieść czymś co nie podnosi lub w stopniu nieznacznym...

ja wiem, że po wiekszości saa wartości skaczą czasami b. radykalnie.

mysle poza tym, że wiele produktow zywnościowych b. powszechnych jest w tym wzgledzie "lepsza" od stakow czy ogólnie kreatyny.

lecz do metki wciąż bardzo daleko- temat ogolnie wydaje sie klasycznym demonizowaniem jednego a ignorowaniem przeciwnego- mamy więc dwa zasadnicze i grube blędy/wiecej w tym temacie byc nie może/.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywki białkowe.

Następny temat

Green Bulge - 150kaps

WHEY premium