SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mięśnie nóg, przyspieszenie, sprint , siła

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3649

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12042 Napisanych postów 160439 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234410
imo wg mnie nie ma podstaw zeby twierdzic, ze cwiczenie przysiadow powoduje ograniczenia ruchow i "zamulanie"kwestia tempa treningowego i w jakim celu wykorzystasz dane cwiczenie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 312
Niezły masz ten sprint ile Ty masz lat jeśli można spytać? ja na 60 miałem niedawno 7.86 ale to było po kontuzji niedawno w niepełnej sprawności. Dzięki za pomoc a z wiekiem zyskam szybkość? dłuższe nogi i tę sprawy. A tę przysiady to jak robić aby zrobić kąt 90stp. to muszę się pochylić do kolana bo inaczej się nie da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12042 Napisanych postów 160439 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234410
pochylic sie mozna, wazne bys nie robil wiekszosc ruchu tulowiem, linia ciezaru powinna oscylowac miedzy pieta a palcami stopy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 205 Wiek 108 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2402
Autor tematu chce byc dobry w pilce noznej i "nie przegrywac bark w bark" a nie bic rekordy swiata w biegu na 100m (pomijajac juz fakt, ze w treningu lekkoatletow rowniez znajduje sie trening silowy i nie uwierzysz, ale przysiady w budowaniu silnych i sprawnych nog to podstawa). Wracajac do tematu; zacznij cwiczyc na silowni oraz zabierz sie za diete. Masz moje slowo, ze jezeli bedziesz robil ciezkie cwiczenia wielostawowe itd. na pewno nie wyjdzie ci to na minus podczas meczu na boisku. Jezeli ktos uwaza, ze np ten pilkarz http://media2.popsugar-assets.com/files/2010/08/31/0/192/1922398/103286172_10/i/Pictures-Shirtless-Cristiano-Ronaldo-David-Beckham-LA.jpg nie mial nic wspolnego z silownia to zapewniam go, ze jest w bledzie :P.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 312
Jestem fanem LFC i co tydzień na stronie są tam wstawiane zdjęcia z treningu więc co nieco podejrzałem a piłkarzy to oni mają szybkich :).Dzięki za pomoc ja nie chciałem startować w igrzyskach olimpijskich tylko poprawić troszkę Swoje umiejętności.A wykrok z sztangą i spięcie na palcach słyszałem że poprawia dynamikę. Songoku nie zrozumiałem cię za bardzo jeśli chodzi o te skipy przysiady to nie dla mnie nie umiem na dwóch nogach a co dopiero na jednej :). Rwanie sztangi 30-40kg wątpię żebym tyle podniusł sam ważę z 45kg więc dieta też odpada chyba że jakąś specialna (nieznam się na tym)


Zmieniony przez - DontRudy w dniu 2015-09-16 14:24:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 58
To jeżeli nie masz siły na niektóre ćwiczenia to nikt ci nie każe wykonywać ich wszystkich naraz. NP. przed robienim żonglerek gier w dziadka i meczów midzy soba rób każdą serie tych skipów. Na tym poziomie musisz skupić się na ogólnorozwojówce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 58
Nie naucze cie grać mogę jedynie pomóc szybciej przemieszczac sie na boisku.Powiem ci tylko że im lepiej poznasz samego siebie tym lepsze bedziesz miał opanowanie piłki i balans. Sam zreszta zobaczysz:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 58
A co do przysiadów rób tylko w dni wolne. 20 zwyklych najpierw. potem pare serii gdzie stoisz na jednej nodze a druga kladziesz np na lozko lub inne podwyzszenie. schodz maksymalnie do polpszysiadu potem zacznij poglebiac ruch. rob powoli i z wyczuciem balansu. staraj sie aby kolano nie wychodzilo poza palce. Drugi z ćw do zrobieni przysiadu na jednej nodze jest wchodzenie na podwyzszenie. kladziesz noge na drugi 3 schodek i wchodzisz dynamicznie. mzesz sobie do tego wziac pare kilo pozniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 58
jak czesto masz treningi w klubie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12042 Napisanych postów 160439 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234410
edytuj post

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia

Następny temat

Ocena postępów

WHEY premium