SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

miód czy banany

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7413

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 121 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 149
No tak wdg.mnie za wyoki mają chyba 72 a przejrzałe nawet chyba 80 (nie znam na pamięć co do 1 tabel indeksu glikemicznego ale jak widać dużo pamiętam i około tylu właśnie chyba mają)

Sądze że powyzej 60 nie powinno sie jeść a takie wyższe IG to maja owoce z ciepłych krajów czyli banay melony kiwi .porwónajcie z naszymi polskimi jabłkami. Sądze ż jakaś przyczyna jest że w takim klimacie jest wyższy ale u nas? Nasze owoce maja niższy indeks.

pzdr
Marcin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
A ja przygotuję Ci produkt węglowodanowy o niskim IG,tak,że jego indeks będzie znacznie wyższy.Zakład?I żadne tabele tego nie zmienią...Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 121 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 149
Obróbki tez nie polecam czym mniej tym lepiej porównaj sobie skłąd białego oczyszczonego chleba pszennego i pszenicy :)

http://szczesliwastrona.rew.pl/forum/viewtopic.php?t=5 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
That's right!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 265 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1288
białko po treningu tak
natomiast uzupełnianie poziomu glikogenu poprzez dostarczenie po treningu węgli prostych jest zupełnie niepotrzebne

All the good things for those who wait

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587

A to ciekawe...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 265 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1288
Pierwszy raz o tym słyszysz? Wiesz, kiedyś też w wiele rzeczy wierzyłem, w mnóstwo obiegowych opinii...
przeczytaj poniższą rozmowę z dr. Ellisem, a dowiesz się jakie są tak naprawdę fakty -
http://www.uk-muscle.co.uk/nutrition-diet-articles/1950-all-about-fats-print.html 

All the good things for those who wait

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Nie interesuje mnie teoria tylko praktyka.W temacie siedzę od 8 lat.Jestem instruktorem i dietetykiem.Pracuję również z zawodnikami.Uzupełnienie zapasów glikogenu nie wiąże się z rodzajem węglowodanu ale transport aminokwasów,z całą pewnością tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 411 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12040
a spytam z ciekawosci: probowales kiedys calkowitego przestawienia na low carb tak jak zaleca ten doktorek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Znam na tyle swój organizm,że dokładnie wiem ile czego potrzebuję w danym dniu.Moim wyznacznikiem są lustro,samopoczucie i ew. waga(choć to,tylko na redukcji).Jeśli ktoś trzyma się niezmiennie stałych wytycznych,to nie osiągnie optymalnego efektu.W tym sporcie głowa ma największe znaczenie.Pzdr.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wartosci odzywcze

Następny temat

Ryż preparowany

WHEY premium