SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

metanabol-jak dieta??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12084

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pytam szczerze ...

Chciałbym lepiej wyglądac do wakacji - jak bym zapodał metke od 3 czerwca to przez miesiąc bym ją jadł w minimalnych dawkach 1221 - chce tak troche nabrać ciała - tak z 36 na 37 ...
Do tego chce jeść gajnera Nutrendu - ale tylko 1kg + sojavit70 - ok.700g - to przez miesiąc. Wiem ze to mało ale tylko tyle chce - planuje abrac się za siebie pożądnie od września ... - a teraz troche metki - 42 - by dobrze wyglądać !!!

Macie jakieś przeciwwskazania ??

jestem wesoły romek mam na przedmieściu domek i 60 metki so zjem i będę duży
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 483 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21772
tak sterydy to nie cukierki a ty je chyba tak traktujesz "wezme se cykl do wakacji żeby ładnie wyglądać" Czy ty w ogóle wiesz jakie są tego skutki uboczne nie mówiąc już o tym że później na sucho już nic nie osiągniesz ??

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to co proponujecie ??
mam 36 w łapie - a chce mieć za 2 miesiące 1 cm więcej .. -co zrobić ?? co kupić - zaznaczam ze diete mam bardzo dobra ... ale już sama dieta nie wystacza !

jestem wesoły romek mam na przedmieściu domek i 60 metki so zjem i będę duży
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 483 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21772
Na bica możesz spróbować jakiegoś specjalnego treningu , gdzieś przewijał się na forum taki trening ,,armagedon" czy jakoś tak. Pamiętaj ten sport jest przeznaczony dla cierpliwych zanim pomyślisz o sterydach ,przemyśl to dokładnie poszukaj o nich wszystkich informacji zasięgnij rady wielu osób.

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
dieta jesli bardzo dobra to napewno wystarczy kolego wiec mi nie truj ze dieta nie wystarcza

Pozdrawiam,
NoRtOn

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy na sfd już nikt nie pomaga zadającemu pytanie tylko wszyscy mają do powiedzenia swoje myśli i nie wiadomo o co im chodzi - zadałaem pytanie - i jak dobra kultura nakazuje należy odpowiedzieć ...


Co może spowodować 42 tebletki mety ?? - potem już bez koksu się nie da budowac masy ?? - przecież to tylko 42 tabsy !!!

jestem wesoły romek mam na przedmieściu domek i 60 metki so zjem i będę duży
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 596 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2595
bardzo dobrze mówisz Granhus - powinno się odpowiadać na pytanioa a nie pier....ć o nie wiadomo jakich filozofiach - jak gość się pyta o coś to odpowioedzcie mu - a nie jakies farmazony gadacie - tak mi isę wydaje że po prostu chcecie mieć jak najwięcej sogów, i wiadomości wysłanych - a nioe o to chodzi przecież - więc ... zastanówcie się nad swoim postępowaniem !!

..:: Jeżeli w jakiś sposób pomogłem Ci moją wypowiedzią to kliknij na napis "CZYTELNIK DZIAŁU" w prawym dolnym rogu ::..

..:P:..::..:Z:..:D:..:R:..:A:..:W:..:I:..:A:..:M:..

..::..::.. eNTi ..::..::..
...:::...:::...:::...GG 948921...:::...:::...:::...

..:: Jeżeli w jakiś sposób pomogłem Ci moją wypowiedzią to daj soga ::..

..:P:..::..:Z:..:D:..:R:..:A:..:W:..:I:..:A:..:M:..

..::..::.. eNTi ..::..::..
...:::...:::...:::...GG 948921...:::...:::...:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
poczytaj post robimy mase to bedziesz mial odpowiedz i inne posty podwieszone poczytaj rowniez bedziesz mial odpowiedz na twoje pytanie

Pozdrawiam,
NoRtOn

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 483 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21772
Dziwisz się że ci nie odpowiada nikt bo to jest dział odżywianie i w większości ludzie tu są przeciwni koksom.
Nie znam się na sterydach ale chcialem ci pomuc ,nie chcę na ciebie bluzgać tylko uświadomić żebyś jeszcze raz zastanowił się czy masz wziąść ,jeśli już zdecydowałeś to ok ,twoja sprawa.



Kto rano wstaje ten leje jak z cebra :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 524 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2888
oj granchus. nie wroze ci dlugiej przyszlosci na SFD. Chyba jeszcze nie wiesz, że "kto jedzie na moderatorów ten ma prze***ane..."
poza tym nie chodzi tylko o to. w ogole takie zachowanie nie przystoi.

Zajrzyj koniecznie! https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=65381
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przyszcze po mecie

Następny temat

Ile czasu potrzebuje DECA?

WHEY premium