SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

meta unichemu tab 10 mg oceny opinie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4886

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1244 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19182
popularność popularnością, chodzi o to ze meta to meta jest lepsza i gorsza. ale nicht mi nikt nie mówi ze bułgar jest lepszy na siłe niz na mase od polaka i reszty... bo jak moze ta sama substancja czynnna działac inaczej?? i tak jeden drugiemu opowiada głupoty a dzieci kupują przepłacając 2 razy radoche ma z tego tylko ten co to goni bo jak widzi głabów co mu płaca za szajs dwa razy wiecej.... co kraj to obyczaj.

" 4 lata przerwy od SFD "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
raklama kolego reklama potrafi zdziałać cuda

jak widać nawet bio można wylansować, a cenę wyśrubować do krajowej!

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Danielos40 SKLEP.SFD.PL
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4479 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 54261
"ja tam biore tego uni po 8 teraz" pytam sie, ale wiesz ze ona ma 10 mg w tabsie ? .. "tak wiem ale ja przecież duży jestem !!"


dzisiejsza moja rozmowa z qmplem na siłce .. wnioski: Duży może wiecej

Sklep.Sfd.Pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
może więcej... ale bez przesady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
opowiem wam historyjke,
zaprzyjazniony kolega z Toronto lata temu zeby "urozmaicic" sobie zarabianie sprzedawal niegdysiejsza-choc oryginalna metke ruska w malych listkach,ktorej wersji malo juz z was kto pamieta bo miala proste napisy METHANDROSTENOLONE 5MG i tylko bita date na boku
wychodzila w koloze niebieskim,czrwonym i czarnym
i sami wiecie
-na siele
-na mase
-na rzezbe

PRZESZLO

co do oxandrolonu -hm,jednym slowem -MOWIE O ORYGINAL-przereklamowany towar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 418 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7864
Tak jem teraz oxe 100 tab z Unichemu 4tab/dzień zacząłem ją jesc równo z odblokiem nolva+tribulus do tego wcinam jeszcze cell pumpa+nitro2 to był cykl z deki i propionatu i provironu powiem tak bedac na cyklu robiłem trening typowo masowy czyli 6-12 powtórzeń(nogi) na klate robiłem siłe 2-3 ruchy rekord w siadzie miałem 170kg(pełny siad) w ten poniedziałek siadłem 170kgx4 i to lekko więc postanowiłem pójsc na 190kg i poszło równie dobrze jak będe się dobrze czuł to w pon zaatakuje 200kg;)ostatni strzal z deki i propa był 17 listopada ta oxa chyba działa bo pamiętam jak czułem sie poprzednio schodzac z towaru niechciało mi sie wchodzic pod sztange co dopiero mówiac o bicu rekordów;)Pozdro aktualne foto w profilu wazyłem 90kg teraz waga 88kg;)

Zmieniony przez - enyama w dniu 2006-12-09 10:50:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Danielos40 SKLEP.SFD.PL
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4479 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 54261
no to kozacko widze ze uni dobrze działa na wszystkich frontach ... tylko mam nadzieje ze to nie jest zasługa wina zamiast oxy daj znać czy siadłeś 200...


future ... rózne bywają wałki, ja osobiście widziałem chłopa co gonił tajlandzką mete jako pixy na imprezach a ludzie kupowali to dopiero ogień

Sklep.Sfd.Pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy moge zrobic krotka przerwe?

Następny temat

obnizony poziom testosteronu pozostanie?

WHEY premium