SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

meta rumuńska z testosteronem prolongatum

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6112

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
on pewnie mysli ze od tluszczy sie tyje

ehehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 145
Hahaha hahahah hahahahha hahahahah haahahah hahaa luk 122 kawalarz roku , a w dodatku wie co ktos mysli :)

Aras: nie twierdze ze nie wolno jesc tluszczy , poprostu zapytalem bo obilo mi sie o uszy ze przy koksie duzo bialka i wegli , i zeby nie przeszadzac z tluszczami za bardzo t ozapytalem co mi szkodzi zapytac? No chyab ze na pytania odpowiada ktos taki jak luk122 :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
dobry tłuszcz nie jest zły;) ja jak nie chcę za dużych skoków wagi, a skupiam się bardziej na definicji to ucinam właśnie węgle a nie tłuszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1842 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14814
tylko nie rozpisujcie temu czlowiekowi zadnych cykli z saa!!

jeszcze 10 sogów i bede specjalistą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 145
Tomaisk ja juz w trakcje cyklu gamoniu wiec jak chcesz sie odzywac to na temat. a tematem jest to co mam wziasc jak skoncze ten :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
i oczywiście wszyscy mamy na myśli suple bo saa nie dla Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 145
no juz wiem aras a mogl bys mi konrketnie podac bo jak widzisz na wtym temacie juz pare nazw supli zostalo podanych . a ty sie znasz wiec moze sie wypowiesz ktroy dla mnie najlepszy . I wlasnie bo odblok mozna robnic kreatryna z tego co slyszalem . Wiec czy mogl bym po skonczyonym cyklu bez clomidu odrazu zaczac te suple ktore mi zaproponujesz, a po suplach saa i odblok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
bez urazy, ale zaczynasz bredzić, odblok kreatyna?? saa nie tykaj narazie, skończ to co masz i więcej nie zaczynaj bo to jeszcze nie dla Ciebie, odblok clomem, nazwy supli Ci podawałem, przecież nie będę Ci pisał jakiej firmy masz kupić kretę mono, bo mono to mono, wybór firmy wg Twojego uznania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 252
Panowie, chciałbym się poradzić na temat ruskiej mety... Jak brać, ile, jaki odblok do tego?? Czy potrzebne są do tego jakieś tabletki na wątrobe, bo tak słyszałem i wogóle wszystko, to co powinienem wiedzieć na jej temat... DZIĘKI


Płeć : Mężczyzna

Wiek : 18

Waga : nie całe 90

Wzrost : 184

Obwód klatki : 102

Obwód ramienia : 52

Obwód talii : 85

Obwód uda : 60

Obwód łydki : 40

Staż na siłowni :6 miesięcy

Ilość spożywanego białka : ?

Ilość spożywanych węglowodanów : ?

Ilość spożywanych tłuszczów : ?

Opis przebytych cykli sterydowych : AAKG i HMB

Trening : 4 razy w tygodniu

Cel cyklu : Masa , siła

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu : 1 miesiąc

Poziom BF% : ?

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy) : ?

Stan zdrowia : ?

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia : Nie

PPM podstawowa przemiana materii : ?

Wyciskanie leżąc (MAX) : 90

Martwy ciąg (MAX) : ?

Przysiad (MAX) : ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12197
.


Zmieniony przez - Rafek91 w dniu 2009-02-15 17:56:14

szukam luzu

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koniec z treningiem--pigułka zrobi to za nas ;/

Następny temat

wino stezenie czy dluzszy cykl

WHEY premium