SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

meta rumuńska z testosteronem prolongatum

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6118

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po nitro2 moge powiedziec tak kumpel zrobil cykl nitro 2 + mono, dopilnowal miche dorzucil gainera i np, łapka +2cm, waga + 4kg, sila tez na + wiec wszytko okjuz ci pisalem najpierw zrob ten cykl potem pomysli sie nad nastepnym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
popieram nitro 2 fajny stack..
odrobilem troszke na nim.
stacka ladowalem przed trenngowo a mono po treningu albo w ciagu dnia w dn ntr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 145
Odzywa a jak bym juz sobie kupile nitro 2 i mono i zaczal to przy cyklu, czy to mi nie da efektu?? ;D bo tak jak mowielm wczesniej ze chcial bym na 2 cykl koks bo mi sie spieszy mam czas do kwietnia zeby byl widoczny efekt mam na mysli 40 w bicepise myslisz ze jest to mozliwe do osiagniecia? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
szybko sie budza sezonowcy w tym roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 145
a co juz wstales? :}
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 145
jak nie odpowiadasz na pytania to sie nie udzielaj bo chce sie poradzic ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja ci nie powim ile Ty urosniesz. Dopracuj diete i sie jej trzymaj, uloz solidny trening pamietaj o regeneracji. Duzo jedz i spij a urosniesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 145
diete mam dobra bo przeliczalem ile powinienem jesc wegli i bialka i staram sie codzinenie dostarczac te ilosci ;) treningi mam 5 razy w tygodniu . a wlasnie przsy koksie powinno sie jesc jak najmniej tluszczy co nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mysle ze 1g/kgmc wystarczy.tluszczy nigdy nie wyliczam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
deadmaus dlaczego przy koksie mało tłuszczy??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koniec z treningiem--pigułka zrobi to za nas ;/

Następny temat

wino stezenie czy dluzszy cykl

WHEY premium