SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

meta:]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1870

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2102
witam to bedzie moj drugi cykl pierwszy kompletnie nie udany:P...chce wziac sama metke do tego mam 2kg białka diete i animalpaka:]kreatyne po cyklu na spadki i to chyba wszytsko:Ppytanko mam chcialbym brac nolvadex podczas cyklu zapobiegawczo ile mam brac??i czy wogole jest sens czy lepiej jak bede jakies objawy??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2102
nie mam 16 lat...pytam sie tylko bo mam i mam kolege co juz bral tez w wieku 16 lat deke mete i tescia tylko oddzielniei mowi ze nic mu nie jest dlatego pytam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2102
i zeby nie zakladac drugiego tematu jak lepiej dawkowac piramida czy stala dawka??o piramidzie myslalem 3-4-4-3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1072 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13853
ankieta

Codziennie patrzysz w lustro i myślisz sobie ;moje łapy są za małe, muszę być większy, muszę poszerzyć plecy...Nie stoisz i nie czekasz, aż wszystko zmieni się samo. Ruszasz dupę i robisz coś w tym celu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2102
juz:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
nie brac nolvy od razu,po cyklu,tapering co najwyze o 5 miligramów.
Poza tym jesli chcesz wiecej informacji to jak wyzej.Pamietaj ze wszystko pojdzie w kanał jak olejesz diete.

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2102
no wypelnilem to co jeszcze??czy zakupic nolve i jak jej nie uzyje to walnac jako odblok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1072 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13853
tak jak napisal

Codziennie patrzysz w lustro i myślisz sobie ;moje łapy są za małe, muszę być większy, muszę poszerzyć plecy...Nie stoisz i nie czekasz, aż wszystko zmieni się samo. Ruszasz dupę i robisz coś w tym celu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2102
a lepiej piramidka brac metke czy stala??i lepiej na spadki kreatyma czy no=booster
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1072 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13853
stala , stac kretki

Codziennie patrzysz w lustro i myślisz sobie ;moje łapy są za małe, muszę być większy, muszę poszerzyć plecy...Nie stoisz i nie czekasz, aż wszystko zmieni się samo. Ruszasz dupę i robisz coś w tym celu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 227 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9061
trzymaj diete i lec z stała dawką.

na watrobe hepatil mozesz po cyklu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2102
to bede bral 20mg....bo mam w domu kreatyne i no-boostera dlatego bym je wykorzystal?a mam koleszke co ma 16.5 lat i na******la mete hehe i nawet łądnie mu poszlo jakie moze miec skutki w takim wieku??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron prolongatum meta rus odblok???

Następny temat

next cykl

WHEY premium