SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mdrol-again

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1824

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1009 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13371
również byłbym za metą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 782 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10827
MarynOne
jaką firme bierze ten twój ziomek i co znaczy dieta jakaś tam Jak pierwszy cykl na m-drolu to pogratulować Po dobrym klonie m-drola można spodziewac sie wiele + i - środek dla tych co maja za sobą kilka czy kilkanascie cykli i przy takich humorach i samopoczuciu jak mam twierdze ze srodek na krótką mete ale nie twierdze że jest zły

lodzianin1
coś co trwa 4 tygodnie nie powinno nazywać sie cyklem

adamur
przeczytałem że stosowaleś m-drol i pewnie z metanabolem doczynienie też miałeś więć wiesz jak działają oba srodki m-drol jest bardzo mocny daje wiele ale metanabol dla mnie zawsze bedzie na pierwszym miejscu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 620 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8324
m-drol = CEL. dieta jakas tam = jedzenie zdrowo, duzo białka, nie przeliczając kalorii

Siłka, piłka, albo mata na zło całego świata.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
CEL to największy badziew jest. 2 lata temu mieli dobry towar, teraz to loteria - nikt nie wie co tam jest pchane.

Zmieniony przez - PakerZbreslau w dniu 2013-04-19 19:02:14

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1009 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13371
zgadzam sie kolega wpierniczał od cel i nerki nap*****lały go
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 782 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10827
m-drol = CEL

competitive edge labs kiedyś był dobry teraz tylko ci co mają stare zapasy do 2011 mogą liczyć na moc CEL-a, firma pisała że środki z datą do 2011 działają 2012 to już nie od nich wychodziło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94614 Napisanych postów 364588 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669519
wszystko podrabiają

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 9413 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622991
w Chianch nawet ryż
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94614 Napisanych postów 364588 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669519
w pl kurczaki

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zastrzyk i dziwny problem

Następny temat

Witam witam

WHEY premium